A është kjo ‘bomba’ që po e sjellin Nora dhe Gjiko

Momenti i veçantë kur Mimoza dhe Seldi shkëmbyen unazat nën tingujt e ‘I will always love you’ (Video)
Ja edhe video kur Metallica përshëndesin shqiptarët në koncertin në Londër (Video)

Nora Istrefi dhe reperi Gjiko po sjellin bashkëpunim.

Duetet po vazhdojnë të jenë trend i kësaj vere në industrinë muzikore

Kësaj radhe, Nora Istrefi dhe Gjiko kanë mbledhur forcat për të sjellë bashkëpunimin e parë midis tyre.

Produksioni RedBox ka publikuar një fotografi përmes së cilës bëri të ditur se kënga do të lansohet shumë shpejtë. Nga fotografia mund të shihni një skenë të videoklipit e cila duket të jetë xhiruar në një hotel.

Nora dhe Gjiko janë veshur të dy me të zeza dhe pritet një super bashkëpunim prej tyre.

Ndryshe, kujtojmë se Nora së fundmi solli këngën ‘S’ka inat’ në bashkëpunim me Robertin ndërsa kënga e fundit nga Gjiko është ‘Faje’ në bashkëpunim me Skerdin.

COMMENTS