A e fitoi gjyqin Katy Perry, pas akuzave se kinse bënte magji të zezë

Dua Lipa kërkon votën tuaj për ‘MTV EMA’ (Foto)
Qfar ndodhi me këngën ‘Gucci’ të Capital T, pasi publikoi Gjiko ‘Papuqe Gucci’ (Foto/Video)

Pesë motra akuzuan këngëtaren e njohur Katy Perry se praktikon magjinë e zezë, nisur nga fakti që Katy kërkonte të blinte pronën e tyre (manastir) me një çmim prej 9.3 milionë paundësh.

Paçka se çmimi ishte mjaft i lartë, motrat nuk pranuan që Perry të bëhej pronare sepse fillimisht ishte e papërshtatshme dhe më pas, gjetën një tjetër pronare.

‘Nuk më pëlqen Katy Perry. Kam parë gjëra në internet që ajo bën dhe nuk janë fare të mira. Është e shpifur!’ është shprehur njëra prej murgeshave.

Gjykatësja Stephanie Boëick ka dhënë ditën e sotme vendimin përfundimtar të procesit gjyqësor dhe ka shpallur të paligjshëm vendimin e motrave për t’ia shitur manastirin gruas së panjohur pasi ato nuk kanë asnjë të drejtë juridike për të shitur manastirin.

COMMENTS