A do të vazhdojë Suarez në Barcelonë (Foto)

A do të vazhdojë Suarez në Barcelonë (Foto)

Chelsea rikthehet, kandidat seriozë për titull në Angli (Foto/Video)
Nga sot çdo serb do ta urrej Romën: Në videon lamtumirëse për Tottin, shfaqet edhe pavarësia e Kosovës (Video)

Barcelona ka njoftuar se ia ka vazhduar kontratën sulmuesit uruguaian, Luis Suarez deri në vitin 2021.

Suarez është golashënuesi më i mirë i skuadrës në vitin e fundit dhe kjo ka bërë që Barcelona t’ia përmirësojë kushtet e kontratës.

‘Luis Suarez ka vazhduar kontratën deri në vitin 2012’, thuhet në njoftimin e Barcelonës.

COMMENTS