A do të ‘çartet’ Marina kur t’i sheh këto pamje të Getit? (Video +18)

Getoar Selimi i njohur për publikun si Geti, është në lidhje me moderatoren seksi të ekranit shqiptar, Marina Vjollca. Madje çifti po bashkjeton në

Getoar Selimi i njohur për publikun si Geti, është në lidhje me moderatoren seksi të ekranit shqiptar, Marina Vjollca.

Madje çifti po bashkjeton në Tiranë dhe thuhet se këtë verë dashurinë e tyre do ta kurorëzojnë me martesë.

Por, vite më parë Geti dhe Agon Amiga i këndonin të pasmeve.

Shikoni klipin ku duken skena të nxehta të Çiljetës duke dridhur të pasmet.

Marina me siguri nuk do të donte t’i shihte këto sekuenca.

COMMENTS