Search query:

1 2 3 610 10 / 6095 POSTS
Haradinaj flet nëse nga shtatori do të jetë kryeministër

Haradinaj flet nëse nga shtatori do të jetë kryeministër

Mandatari për formimin e qeverisë nga koalicioni PAN, Ramush Haradinaj është pyetur nëse nga një shtatori do të jetë kryeministër i vendit. Por, ai ...
Vazhdimi i seancës konstituive më 24 gusht

Vazhdimi i seancës konstituive më 24 gusht

Kryesuesi i takimit konsultativ të partive politike, Adem Mikullovci, ka bërë të ditur se do të thërrasë më 24 gusht vazhdimin e seancës konstituive t ...
Lansohet me videoklip ‘Engjujt’ e Naser Berishës (Video)

Lansohet me videoklip ‘Engjujt’ e Naser Berishës (Video)

Shumë prej jush sigurisht e keni dëgjuar plotë herë. Por tani e tuje keni mundësi ta ndiqni edhe me videoklip. Bëhet fjalë për këngën 'Engjujt' të l ...
PAN kërkon seancë më 24 gusht

PAN kërkon seancë më 24 gusht

Me prezencën e përfaqësuesve të koalicionit të Partisë Demokratike të Kosovës, Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nismës, dhe të koalicionit ndërmj ...
Sulmohet drejtori i Shërbimit Korrektues të Kosovës Sokol Zogaj

Sulmohet drejtori i Shërbimit Korrektues të Kosovës Sokol Zogaj

Mëngjesin e sotëm derisa po nisej për punë, persona ende të panjohur kanë goditur me shufra metalike në kokë u.d drejtorin e burgjeve të Kosovës Sokol ...
Tekila ju ndihmon të humbni peshë

Tekila ju ndihmon të humbni peshë

Për disa njerëz, dietat strikte janë qëllimi kryesor i Vitit të Ri. Por hulumtimet e reja sugjerojnë se nëse me dietë strikte nënkuptoni edhe mos kons ...
Fansja e zjarrtë bën tatuazh fytyrën e Noizyt (Video)

Fansja e zjarrtë bën tatuazh fytyrën e Noizyt (Video)

Reperi i njohur Noizy është shumë i kërkuar nga fansat. Ai ka me mijëra ndjekës në rrjetet sociale, ndërsa është më shumë i dashur nga të rinjtë. ...
Hoxhaj, Hoti, Krasniqi, Shala, Abrashi, Bajrami e Zharku ende ministra

Hoxhaj, Hoti, Krasniqi, Shala, Abrashi, Bajrami e Zharku ende ministra

Kryeministri në detyrë Isa Mustafa, ditë më parë mori vendim për emërimin e shtatë ministrave të rinj, për t’i zëvendësuar ata që u zgjodhën deputetë. ...
Dua Lipa në lidhje të re? Zbulohet personi me të cilin publikoi fotografinë e dyshimtë (Foto)

Dua Lipa në lidhje të re? Zbulohet personi me të cilin publikoi fotografinë e dyshimtë (Foto)

Këngëtarja Dua Lipa gjatë këtij viti i dha fund lidhjes me ish-të dashurin e saj Isaac Carew. Vetëm pak muaj më vonë filluan thashethemet për një l ...
Iraku nis bombardimin e Shtetit Islamik në Tal Afar

Iraku nis bombardimin e Shtetit Islamik në Tal Afar

Iraku ka filluar një seri të bombardimeve ajrore në qytetin Tal Afar, një zonë që aktualisht po kontrollohet nga militanët e Shtetit Islamik në perënd ...
1 2 3 610 10 / 6095 POSTS