Humanistë si Labi e Pacolli – dhurojnë 1000 pako ndihmash (Video)

Thaçi mbledh Këshillin kombëtar kundër korrupsionit
Tusk nesër në Prishtinë

Po vazhdon të jetë humanist për familjet në nevojë. Këngëtari Labinot Tahiri bashkë me kryetarin e Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli kanë vendosur që t’i ndihmojnë 1000 familje në Ferizaj.

Ndihmat përmbajnë 1000 pako me gjëra elementare, kurse shpërndarja e tyre do të bëhet të hënën në ora 12:00 te Pallati i Sporteve në Ferizaj.

‘Pa u ndje fare keq ato familje, do t’i sjelli edhe fëmijët e mi që të marrin ndihma nga njeriu i tyre, për ta kuptuar se vetëm kështu mund të duam njëri-tjetrin dhe të ecim përpara’, thotë në videon e publikuar Labi.

COMMENTS