5 Vjetori i P.I.N.T-ave, dhuratë dy videoklipe! (Video)

Habit konkurrentja e ‘Dance With Me’: ‘Kam bërë seks mbi deve…’ (Foto)
Plas skandali te ‘Kënga Magjike’, këngëtari akuza të forta: Pazaret blejnë fitoren (Foto)

‘Spo ma nin’ dhe ‘Jeni marre’ janë dy videoklipet më të reja të dyshes së P.I.N.T-ave Mc Kresha & Lyrical Son.

Këngët janë pjesë e albumit ‘Rapsodët n’rap t’sotit’ të hedhur në treg muaj më parë.

Videoklipet janë lansuar me rastin e përvjetorit të pestë të themelimit të labelit.

Reperët kanë festuar ditëlindjen e P.I.N.T-it duke thënë se s’duan dhurata sepse ata i kanë dhuratat, dy videoklipet për fansat!

Ndryshe albumi i parë shqiptar në tregun botëror ‘Rapsodët n’rap t’sotit’ ka pasur sukses të madh duke pushtuar top listat botërore.

COMMENTS