4 vjeçari qëllohet me plumb në kokë për një arsye banale

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në SHBA, ku një 4 vjeçar është qëlluar me armë zjarri në makinë, për arsye banale. Sipas policisë amerikane i vogli ndo

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në SHBA, ku një 4 vjeçar është qëlluar me armë zjarri në makinë, për arsye banale. Sipas policisë amerikane i vogli ndodhet në gjendje të rëndë për jetën pasi u qëllua me një plumb në kokë.

‘Fox News’ shkruan se ngjarja e rëndë dyshohet të ketë ndodhur pasi gruaja i ra borisë së makinës për të parakaluar një automjet që kishte zënë rrugën.

Por mjeti në fjalë e ndoqi nga pas deri në autostradë dhe e qëlloi me armë drejt 4 vjeçarit. Policia e Cleveland, SHBA, tha se i mituri ishte qëlluar në orët e para të mëngjesit, në zonën e Dead Man Curve

Vogëlushi i është nënshtruar një operacionit dhe mësohet se plumbi nuk i ka prekur trurin.

COMMENTS