3 vjeçarja takon kopjen e saj (Video)

Ava Kinsler, dalloi kukullën e M&S me veshje të njëjtë si të saj gjatë pazarit me nënën e saj. Veç tjerash edhe flokët i kishte të ngjashme, bionde dh

Ava Kinsler, dalloi kukullën e M&S me veshje të njëjtë si të saj gjatë pazarit me nënën e saj. Veç tjerash edhe flokët i kishte të ngjashme, bionde dhe kaçurrele.

Kur u fut në Marks & Spencer – dyqan ky i njohur për fëmijë, ajo pa një manekin kukull, që ngjan pikërisht në të.

Vogëlushja ishte padyshim e befasuar për të parë imazhin e saj pasqyrë, që ndezi menjëherë reagime duke nxitur atë instinktivisht të bërtas ‘Mami, është sikur unë. Mami kjo jam unë’.

COMMENTS