2Ton dhe Xhavit Avdyli përsëri bashkë (Video)

2Ton dhe Xhavit Avdyli përsëri bashkë (Video)

Fjolla Morina rrëmben vëmendjen me sesionin provokativ (Foto)
Ja detajet e projektit të Sabri Fejzullahut dhe Dhurata Dora (Video)

Tashmë jemi mësuar me bashkëpunime, pasi ato janë bërë të shpeshta në estradën shqiptare.

Por pas suksesit me këngën ‘Loçka jem’, vëllezërit e famshëm nga Ferizaj Arton dhe Xhavit Avdyli, kanë ribashkuar forcat sërish për një bashkëpunim.

‘Mos ta nin’ është kënga më e re e dyshes dhe është e stilit të njëjtë si hiti paraprak.

Për tekstin është përkujdesur vetë reperi, kurse muzikën e ka bërë Kastriot Dugolli.

COMMENTS