2po2 me pesë videoklipe brenda 43 ditëve (Foto)

2po2 me pesë videoklipe brenda 43 ditëve (Foto)

Rrëfimi emocional i lezbikes në BBA9: Kam përjetuar dhunë, ëndërroj…
Playboy , prezanton modelen e parë transgjinore (Foto)

Këngëtari 2po2 ka zbuluar datat e këngëve të albumit të ri, ku do i sjell 5 këngë të reja mbrenda 43 ditëve.
Nuk do të mungojnë bashkpunimet edhe me disa këngëtar të estradës, kënga e parë do të jetë me Ermal Fejzullahun ‘Palao’ që pritet të publikohet në dhjetor, dy këngë tjera me Vig Poppa “A je single” si dhe Capital T këngën ‘Kujt p’i i kallxon’.

2po2-2

2po2 ka bërë të ditur se do ketë shumë risi, dhe se të gjitha këngët do të jenë me klipe fantastike.

COMMENTS