2po2 dhe Vig Poppa nesër publikojnë këngën ‘A je single’ (Foto)

Dyshja e reperëve të njohur 2po2 dhe Vig Poppa pritet të publikojnë shumë shpejt bashkëpunimin e tyre më të ri. 2po2 pas publikimit të projektit solo

Dyshja e reperëve të njohur 2po2 dhe Vig Poppa pritet të publikojnë shumë shpejt bashkëpunimin e tyre më të ri.
2po2 pas publikimit të projektit solo ‘El Chapo’ dhe pas klipit me Capital T, ka parlajmëruar bashkëpunimin me Vig Poppan.

Më 26 janar publikohet projekti i ri i dyshes, që titullohet ‘A je single?’.
Projekti është punuar në muzikë dhe video nga vet Authentic, kompania që e udhëheqë Besnik Canolli, i njohur si 2po2.

COMMENTS