1 3 4 5 6 7 40 50 / 392 POSTS
Parku i Miniaturave në Itali (Video)

Parku i Miniaturave në Itali (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=tJ56NqRe8uM ...
Lejleku VS Leopardi, kush fiton (Video)

Lejleku VS Leopardi, kush fiton (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=sxW1-HKqGuM ...
Përleshje në kuvendin e Preshevës, Destani tenton ta godas kryetarin e komunës (Video)

Përleshje në kuvendin e Preshevës, Destani tenton ta godas kryetarin e komunës (Video)

Përveç përballjes së ashpër brenda sallës së kuvendit si pasojë e së cilës u ndërpre dhe seanca, konflikti vazhdoi edhe në hollin e kuvendit komunal. ...
Enca në USA, ja arsyeja (Foto)

Enca në USA, ja arsyeja (Foto)

Enca është njëra nga këngëtaret më të komentuara kohën e fundit sidomos pas projektit 'Dua'. Në imazhin e fundit të publikuar nga vet Enca në llog ...
362 herë ka më shumë mikrobe në peshat e fitnesit sesa në guacën e tualetit

362 herë ka më shumë mikrobe në peshat e fitnesit sesa në guacën e tualetit

Hulumtuesit kanë marrë mostrat e mikrobeve nga pajisjet e fitnesit të tri palestrave dhe ka zbuluar se, mesatarisht, shiritat vrapues (treadmill), paj ...
Vokrri takohet me kreun e Ballkanit, e uron për hyrje në Superligë

Vokrri takohet me kreun e Ballkanit, e uron për hyrje në Superligë

Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri, është takuar me kryetarin e klubit Ballkani nga Suhareka, Arsim Kabashi, për ta uruar pë ...
Ligji i ri do të bëjë më funksionale noterinë

Ligji i ri do të bëjë më funksionale noterinë

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka shprehur edhe njëherë angazhimin e tij për të lehtësuar edhe më tej punën e noterëve edhe profesioneve të li ...
Edhe këtë e bën Lyrical Son për MC Kreshën (Foto)

Edhe këtë e bën Lyrical Son për MC Kreshën (Foto)

Janë reperët më të suksesshëm kosovar. Është fjala për dyshen Lyrical Son dhe Mc Kresha të cilët janë në të njëjtin label 'PINT', që nga themelimi ...
Kjo është e vetmja femër që Florit i’a zëvendësoi Soni Malajn! (Video)

Kjo është e vetmja femër që Florit i’a zëvendësoi Soni Malajn! (Video)

Romancat e kantautorit të mirënjohur Flori Mumajesi me fytyra të njohura për publikun, ishin thuajse ndër më të përfolurat. Fillimisht, u bë media ...
1 3 4 5 6 7 40 50 / 392 POSTS