1 2 3 4 40 20 / 392 POSTS
Infarkti: Tri shenjat paralajmëruese që duhet t’i dini

Infarkti: Tri shenjat paralajmëruese që duhet t’i dini

Simptomat e sulmit në zemër mund të shfaqen papritmas dhe nëse nuk i dini ato mund të mendoni se bëhet fjalë për diçka tjetër. Çrregullimet korona ...
Adrola Dushi dhe Kida ‘kapen’ për këtë mashkull! (Foto)

Adrola Dushi dhe Kida ‘kapen’ për këtë mashkull! (Foto)

Këngëtarja simpatike Orhidea Latifi-Kida dhe Adrola Dushi, mbahen si dy femra mjaft të bukura në skenën e shoëbizit shqiptar. Por, ajo që i dallon ...
Shaqiri i trishtuar me rënien e Stoket nga Premier League

Shaqiri i trishtuar me rënien e Stoket nga Premier League

Xherdan Shaqiri është i pikëlluar dhe po i vjen shumë keq nga tifozët që nuk do të shohin Stoke Cityn edhe edicionin e ardhshëm në Premier League. ...
Alketa Vejsiu del sërish jashtë parashikimeve, pozon sexy nga vaska (Foto)

Alketa Vejsiu del sërish jashtë parashikimeve, pozon sexy nga vaska (Foto)

Kohët e fundit moderatorja e njohur Alketa Vejsiu ka preferuar të dalë paksa nga rutina e publikimeve të saj. Pasi ndau në rrjetet sociale disa fot ...
Thaçi: Kosova është e gatshme të hyjë në fazën përfundimtare të dialogut me Serbinë

Thaçi: Kosova është e gatshme të hyjë në fazën përfundimtare të dialogut me Serbinë

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, në hapjen e punimeve të Seancës Plenare të Samitit të Sofjes, ku u trajtua tema "Fuqizimi i të gjithë dimensioneve ...
Franca vazhdon mbështetjen për Kosovën drejt BE-së

Franca vazhdon mbështetjen për Kosovën drejt BE-së

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe kryeministri Ramush Haradinaj, janë takuar sot shkurtimisht me presidentin francez, Emmanuel Macron. Në një ...
Vdiq ish-deputeti, Kujtim Paçaku

Vdiq ish-deputeti, Kujtim Paçaku

Kujtim Paçaku, ish-deputet i Kuvendit të Kosovës, ka vdekur sot në moshën 59-vjeçare. Kuvendi i Kosovës sot mbajti një minutë heshtje për ish-deput ...
Maluma shfaqet në momente intime me të dashurën (Foto)

Maluma shfaqet në momente intime me të dashurën (Foto)

Është një nga këngëtarët më të famshëm të momentit dhe së fundmi ka prezantuar këngën e re në bashkëpunim me Rae Sremmurd dhe artistin nga Britania, B ...
1 2 3 4 40 20 / 392 POSTS