1 215 / 15 POSTS
Shaqiri i trishtuar me rënien e Stoket nga Premier League

Shaqiri i trishtuar me rënien e Stoket nga Premier League

Xherdan Shaqiri është i pikëlluar dhe po i vjen shumë keq nga tifozët që nuk do të shohin Stoke Cityn edhe edicionin e ardhshëm në Premier League. ...
Alketa Vejsiu del sërish jashtë parashikimeve, pozon sexy nga vaska (Foto)

Alketa Vejsiu del sërish jashtë parashikimeve, pozon sexy nga vaska (Foto)

Kohët e fundit moderatorja e njohur Alketa Vejsiu ka preferuar të dalë paksa nga rutina e publikimeve të saj. Pasi ndau në rrjetet sociale disa fot ...
Thaçi: Kosova është e gatshme të hyjë në fazën përfundimtare të dialogut me Serbinë

Thaçi: Kosova është e gatshme të hyjë në fazën përfundimtare të dialogut me Serbinë

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, në hapjen e punimeve të Seancës Plenare të Samitit të Sofjes, ku u trajtua tema "Fuqizimi i të gjithë dimensioneve ...
Franca vazhdon mbështetjen për Kosovën drejt BE-së

Franca vazhdon mbështetjen për Kosovën drejt BE-së

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe kryeministri Ramush Haradinaj, janë takuar sot shkurtimisht me presidentin francez, Emmanuel Macron. Në një ...
Vdiq ish-deputeti, Kujtim Paçaku

Vdiq ish-deputeti, Kujtim Paçaku

Kujtim Paçaku, ish-deputet i Kuvendit të Kosovës, ka vdekur sot në moshën 59-vjeçare. Kuvendi i Kosovës sot mbajti një minutë heshtje për ish-deput ...
1 215 / 15 POSTS