1 2 3 10 / 21 POSTS
Maluma shfaqet në momente intime me të dashurën (Foto)

Maluma shfaqet në momente intime me të dashurën (Foto)

Është një nga këngëtarët më të famshëm të momentit dhe së fundmi ka prezantuar këngën e re në bashkëpunim me Rae Sremmurd dhe artistin nga Britania, B ...
Pas Era Istrefit Faton Shoshi me modelen nga Shqipëria? (Fto)

Pas Era Istrefit Faton Shoshi me modelen nga Shqipëria? (Fto)

Ish-menaxheri i këngëtares Era Istrefi, Faton Shoshi ka ngjallur reagime me një postim të fundit të hedhur në Instagram. Në foton e postuar të cil ...
Hahn: Hapi i radhës – Kosova dhe Serbia formulojnë bashkërisht marrëveshjen ligjërisht obliguese

Hahn: Hapi i radhës – Kosova dhe Serbia formulojnë bashkërisht marrëveshjen ligjërisht obliguese

Komisioneri për zgjerim të BE-së, Johannes Hahn, ka thënë se zgjidhja afatgjate për normalizimin e raporteve mes Kosovës e Serbisë nënkupton një zgjid ...
Nënkryetari i PDK’së pyet Lutfi Hazirin: Sa kryetarë i ka LDK’ja

Nënkryetari i PDK’së pyet Lutfi Hazirin: Sa kryetarë i ka LDK’ja

Nënkryetari i PDK-së, njëherësh ministri i Shëndetësisë Uran Ismaili ka reaguar ndaj disa deklaratave të Lutfi Hazirit, pasi ky i fundit akuzoi PDK-në ...
Ju kujtohet Brenda e ‘Beverlly Hills’, asaj i është rikthyer kanceri (Foto)

Ju kujtohet Brenda e ‘Beverlly Hills’, asaj i është rikthyer kanceri (Foto)

Pasi kanë kaluar dy vjet që kur ka hequr njërin gji, Shannen Doherty do të duhet urgjentisht t’i nënshtrohet operacionit të ri. Aktorja amerikane ...
Geta Beqës sa nuk i këputet beli (Foto)

Geta Beqës sa nuk i këputet beli (Foto)

Ajo tashmë shfaqet me shumë mburrje në publik me linjat të cilat vërtetë të lënë pa frymë. Geta sigurisht duhet të jetë frymëzim për shumë femra, p ...
Kosovës i duhen investitorë të jashtëm në fushën e minierave

Kosovës i duhen investitorë të jashtëm në fushën e minierave

Për zhvillim të qëndrueshëm të ekonomisë vendi është i rëndësishëm edhe zhvillimi i sektorit të minierave dhe mineraleve në Kosovë. Kështu u tha në ...
Ramiz Lladrovci e Milaim Zeka shpërthejnë kundër njëri-tjetrit, përmenden edhe vrasje

Ramiz Lladrovci e Milaim Zeka shpërthejnë kundër njëri-tjetrit, përmenden edhe vrasje

Ramiz Lladrovci ka reaguar ashpër ndaj Milaim Zekës për akuzat e këtij të fundit se kryetari i Drenasit e ka akuzuar Hashim Thaçin për një vrasje të r ...
1 2 3 10 / 21 POSTS