1 2 3 10 / 25 POSTS
Parku i Miniaturave në Itali (Video)

Parku i Miniaturave në Itali (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=tJ56NqRe8uM ...
Lejleku VS Leopardi, kush fiton (Video)

Lejleku VS Leopardi, kush fiton (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=sxW1-HKqGuM ...
Përleshje në kuvendin e Preshevës, Destani tenton ta godas kryetarin e komunës (Video)

Përleshje në kuvendin e Preshevës, Destani tenton ta godas kryetarin e komunës (Video)

Përveç përballjes së ashpër brenda sallës së kuvendit si pasojë e së cilës u ndërpre dhe seanca, konflikti vazhdoi edhe në hollin e kuvendit komunal. ...
Enca në USA, ja arsyeja (Foto)

Enca në USA, ja arsyeja (Foto)

Enca është njëra nga këngëtaret më të komentuara kohën e fundit sidomos pas projektit 'Dua'. Në imazhin e fundit të publikuar nga vet Enca në llog ...
362 herë ka më shumë mikrobe në peshat e fitnesit sesa në guacën e tualetit

362 herë ka më shumë mikrobe në peshat e fitnesit sesa në guacën e tualetit

Hulumtuesit kanë marrë mostrat e mikrobeve nga pajisjet e fitnesit të tri palestrave dhe ka zbuluar se, mesatarisht, shiritat vrapues (treadmill), paj ...
Vokrri takohet me kreun e Ballkanit, e uron për hyrje në Superligë

Vokrri takohet me kreun e Ballkanit, e uron për hyrje në Superligë

Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri, është takuar me kryetarin e klubit Ballkani nga Suhareka, Arsim Kabashi, për ta uruar pë ...
Ligji i ri do të bëjë më funksionale noterinë

Ligji i ri do të bëjë më funksionale noterinë

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka shprehur edhe njëherë angazhimin e tij për të lehtësuar edhe më tej punën e noterëve edhe profesioneve të li ...
1 2 3 10 / 25 POSTS