1 2 3 4 10 / 39 POSTS
LDK: Vendi të shkojë sa më shpejt në zgjedhje

LDK: Vendi të shkojë sa më shpejt në zgjedhje

Avdullah Hoti, shef i Grupit Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës tha për Radion Evropa e Lirë, se pavarësisht se a do të formohen apo jo gru ...
Kështu thotë truproja i Kylie Jenner për thashethemet rreth bebes…

Kështu thotë truproja i Kylie Jenner për thashethemet rreth bebes…

Para disa ditësh Kylie bashkë me familjen e saj të re, udhëtuan drejt Bahamas-it, ku ajo publikoi foto të vajzës së saj tre muajshe tashmë, por këto f ...
Salahu në histori të Premier Ligës, thyen rekordin për më së shumti gola në sezon

Salahu në histori të Premier Ligës, thyen rekordin për më së shumti gola në sezon

Sulmuesi i Liverpoolit, Mohamed Salah, ka thyer rekordin për më së shumti gola në një sezon në Premier Ligë. Falë golit në minutën e 26-të ndaj Bri ...
Musakë me brokoli

Musakë me brokoli

Përbërësit: 2 brokoli 500 gr mish i grirë viçi 1 kokë qepë 2 decilitra lëng domatesh 1 lugë biber i kuq 250 gr kërpudha 3 vezë 2 decilitra ajk ...
Shikoni çka i ndodh trupit tonë pas ndarjes! (Video)

Shikoni çka i ndodh trupit tonë pas ndarjes! (Video)

Mbase më mirë do ta kuptojmë atë se çka ndodh në trupin tonë pas ndarjes ose divorcit, mund të na ndihmojnë që më lehtë ta përballojmë këtë gjendje të ...
Vjen edhe reagimi i këngëtares britanike në ‘Eurovizion’ pas incidentit të mbrëmshëm në skenë (Video)

Vjen edhe reagimi i këngëtares britanike në ‘Eurovizion’ pas incidentit të mbrëmshëm në skenë (Video)

​Këngëtarja britanike SuRie ka thyer heshtjen pas asaj që i ndohi mbrëmë në finalen e Eurovizionit, teksa ajo po performonte në skenë. Një person ...
Qeveria brenda 30 ditëve do të caktojë Zonën e Veçantë Ekonomike Amerikane

Qeveria brenda 30 ditëve do të caktojë Zonën e Veçantë Ekonomike Amerikane

Këshilltari i Kryeministrit Haradinaj, Erolld Belegu, ka thënë se brenda një muaji do të përcaktohet Zona e Veçantë Ekonomike Amerikane. Këtë premt ...
Vendimi i Gjykatës për Tahirin s’u pëlqen as mbrojtjes e as prokurorisë

Vendimi i Gjykatës për Tahirin s’u pëlqen as mbrojtjes e as prokurorisë

E diela e gjeti ish-ministrin e Brendshëm të Shqipërisë, Saimir Tahirin, nën masën e sigurisë 'arrest në shtëpi'. 6 muaj nga nisja e hetimeve për të, ...
Capital T dhe Granit Dërguti vijnë me ‘Take A Shot’ (Video)

Capital T dhe Granit Dërguti vijnë me ‘Take A Shot’ (Video)

Ka kohë prej kur është paralajmëruar një duet mes Capital T dhe Granit Dërgutit. Kënga me titull 'Take A Shot' sapo është publikuar në kanalin YouT ...
1 2 3 4 10 / 39 POSTS