1 2 3 5 10 / 46 POSTS
Pylli i vallëzuar i Kaliningradit (Video)

Pylli i vallëzuar i Kaliningradit (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=WG_kNf47P90 ...
Në 20 vjetorin e rënies, kujtohet komandanti i njësisë së parë guerile të LKÇK-së

Në 20 vjetorin e rënies, kujtohet komandanti i njësisë së parë guerile të LKÇK-së

Kreu i Lëvizjes për Bashkim, Valon Murati ka përkujtuar Agron Rrahmanin, në 20 vjetorin e rënies së tij. 'Eu Agron, sa shpejtë shkuan 20 vjet. Eu, ...
Bëri 1 milion ndjekës në Instagram, kështu feston Xhensila (Foto)

Bëri 1 milion ndjekës në Instagram, kështu feston Xhensila (Foto)

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është emër shumë i dashur për publikun. Muajt e fundit, ajo ka bërë të ditur që po pret të bëhet nënë, ndërsa tani ësh ...
Abrashi: Shpend Ahmeti po e ngulfat Prishtinën, s’po bën parkingje për qytetarë, por për biznese të mëdha

Abrashi: Shpend Ahmeti po e ngulfat Prishtinën, s’po bën parkingje për qytetarë, por për biznese të mëdha

Ish- kandidati për kryetar të Prishtinës nga radhët e LDK’së, Arban Abrashi, e ka kritikuar projektin e Shpend Ametit që parasheh zgjidhjen e problemi ...
Familjarët e turqve të deportuar kërkojnë drejtësi dhe azil në Kosovë

Familjarët e turqve të deportuar kërkojnë drejtësi dhe azil në Kosovë

Sevda Günakan nuk e ka parë babanë e saj, që nga koha kur është arrestuar dhe deportuar nga Kosova për në Turqi në fund të muajit mars. Ai ishte ar ...
Don Balon: ‘Zidane i ka treguar Bale se nuk do të luajë në finale, Ronaldo tregon formacionin kundër Liverpoolit’

Don Balon: ‘Zidane i ka treguar Bale se nuk do të luajë në finale, Ronaldo tregon formacionin kundër Liverpoolit’

​Gareth Bale nuk do të startojë në finale kundër Liverpoolit, ky është lajmi që Zinedine Zidane i ka komunikuar uellsianit, sipas Don Balon. Real M ...
Për 9 vjet Kosova s’është anëtarësuar në asnjë agjenci të Kombeve të Bashkuara

Për 9 vjet Kosova s’është anëtarësuar në asnjë agjenci të Kombeve të Bashkuara

Kosova ka mbetur mbrapa në anëtarësimin e saj në Agjencitë e Specializuara të Kombeve të Bashkuara. Kjo për faktin se nga pesëmbëdhjetë agjenci sa jan ...
Pak orë para finales, Eugent Bushpepa pranon një mesazh të veçantë (Foto)

Pak orë para finales, Eugent Bushpepa pranon një mesazh të veçantë (Foto)

Sonte mbahet finalja e madhe e festivalit të këngës evropiane 'Eurosong'. Këtë vit Shqipëria është kualifikuar në finale, ku do të përfaqësohet ng ...
1 2 3 5 10 / 46 POSTS