1 2 3 10 / 22 POSTS
E mbani mend ‘Xhemilin’, e dashura e tij një zeshkane që ju ‘çmend’ (Foto)

E mbani mend ‘Xhemilin’, e dashura e tij një zeshkane që ju ‘çmend’ (Foto)

İbrahim Çelikkol është emri i aktorit të pashëm turk që luajti rolin e ‘Xhemilit’, me të cilin edhe u popullarizua edhe në publikun shqiptar. Kons ...
Haradinaj i premton personelit mjekësor se së shpejti do të rregullohet çështja e pagave

Haradinaj i premton personelit mjekësor se së shpejti do të rregullohet çështja e pagave

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, ka zhvilluar një takim pune me ministrin e Shëndetësisë, Uran Ismaili. Haradinaj ka thënë se shëndetësia ka q ...
Gjilanasit shqetësohen për rritjen e numrit të vetëvrasjeve

Gjilanasit shqetësohen për rritjen e numrit të vetëvrasjeve

Këshilli Komunal për Siguri në Bashkësi (KKSB) e ka vlerësuar të qetë gjendjen e sigurisë në komunën e Gjilanit, ndërkohë që është shprehur i shqetësu ...
Kelmendi ndihmohet nga shteti me 12 mijë euro

Kelmendi ndihmohet nga shteti me 12 mijë euro

Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit sot i ka ofruar mbështetje financiare prej 12 mijë eurove, Kampiones Olimpike, Majlinda Kelmendit. 'Qëllim ...
Ndërtesa të bukura nga xhami (Video)

Ndërtesa të bukura nga xhami (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=wsQN9A5nQ_E ...
Flokët e gjata 15 metra (Video)

Flokët e gjata 15 metra (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=Or5aYJkSa7k ...
Tuna ia ndalon që të shkoi në këtë vend Norës (Foto)

Tuna ia ndalon që të shkoi në këtë vend Norës (Foto)

Janë dy këngëtarët shumë të suksesshme dhe aq shumë të përfolura, është fjala për Nora Istrefin dhe Tuna Sejdiun. Emrat e dy këngëtareve lakohen sh ...
Ekipi menaxhues për Asociacionin takohet me ministrin në dorëheqje në veri të Mitrovicës

Ekipi menaxhues për Asociacionin takohet me ministrin në dorëheqje në veri të Mitrovicës

Anëtarët e Ekipit menaxhues për themelimin e Asociacionit të Komunave Serbe kanë zhvilluar takimin e radhës në Mitrovicën veriore me ministrin në dorë ...
Kompania amerikane interesohet për investime në Kosovë

Kompania amerikane interesohet për investime në Kosovë

Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka, tha se vendi ynë posedon një gamë të gjerë të resurseve minerare ku mund të orientohen investitorët e j ...
1 2 3 10 / 22 POSTS