1 2 3 4 10 / 34 POSTS
Fisnik Ismaili zbulon kryetarin dhe logon e re të PSD-së

Fisnik Ismaili zbulon kryetarin dhe logon e re të PSD-së

Deputeti Fisnik Ismaili ka zbuluar logon e re të Partisë Socialdemokrate, të cilës i janë bashkuar Grupi i Pavarur i Deputetëve, të cilët janë larguar ...
Butrint Imeri e ka gati surprizën e radhës (Video)

Butrint Imeri e ka gati surprizën e radhës (Video)

Ka javë që Butrint Imeri po paralajmëron projektin e tij të ri me titull 'Ma Chèrie', por kjo nuk është surpriza e vetme, ai na ka treguar edhe një de ...
Goditja e ashpër e Albin Kurtit për të larguarit: Janë si FER’i dikur, por janë edhe më keq se ata

Goditja e ashpër e Albin Kurtit për të larguarit: Janë si FER’i dikur, por janë edhe më keq se ata

Lideri shpirtëror i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, me shumë siguri thotë se në partinë që e udhëheq nuk ka pasur ndarje, duke aluduar në të largu ...
OKB: Shqipëria rrezikon që në vitin 2100 të ketë më pak se 1 milion banorë

OKB: Shqipëria rrezikon që në vitin 2100 të ketë më pak se 1 milion banorë

Shqipëria rrezikon që të rrudhet në pak më shumë se 1 milionë banorë deri në vitin 2100, tregon një raport i Organizatës së Kombeve të Bashkuara, më k ...
Dogana kap 48 mijë copë cigare në tri rajone të Kosovës

Dogana kap 48 mijë copë cigare në tri rajone të Kosovës

Njësitë e Doganës së Kosovës gjatë këtyre ditëve kanë konfiskuar në disa raste të ndara, sasi të konsiderueshme të duhanit, më saktësisht 48 mijë copë ...
KOK-u: Qeveria serbe ia doli të ndalë karateistët në kufi, por nuk do të mund ta shuajë ëndrrën e tyre olimpike

KOK-u: Qeveria serbe ia doli të ndalë karateistët në kufi, por nuk do të mund ta shuajë ëndrrën e tyre olimpike

Komiteti Olimpik i Kosovës (KOK) e ka pritur me shqetësim të madh ndaljen në kufi të delegacionit të karatesë së Kosovës, të cilët udhëtonin për të ma ...
Simptomat e sulmit të panikut

Simptomat e sulmit të panikut

Sulmi i panikut është i përcjellë me ndjenja të sikletshme që krijohen pa ndonjë shenjë apo paralajmërim më të hershëm. Këto sulme mund të ndodhin në ...
Zhvendoset dogana në ‘Glloboçicë’ për shkak të bllokimit të rrugës Kaçanik – Hani i Elezit

Zhvendoset dogana në ‘Glloboçicë’ për shkak të bllokimit të rrugës Kaçanik – Hani i Elezit

Në vazhdën e zhvillimeve pas ndalimit të qarkullimit rrugor në N 2, segmenti Kaçanik - Hani i Elezit, në koordinim të plotë me ministritë e linjës, Mi ...
Era Istrefi ‘urren’ këtë veprim të Lori Hoxhës! (Foto)

Era Istrefi ‘urren’ këtë veprim të Lori Hoxhës! (Foto)

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha dhe këngëtarja Era Istrefi janë mikesha mjaft të afërta me njëra-tjetrën. Ato janë takuar sërish këtë herë ...
1 2 3 4 10 / 34 POSTS