1 2 3 20 / 29 POSTS
Gjyqtari kosovar ndanë drejtësinë mes Gjermanisë dhe Koresë së Jugut në Kampionatin Botëror të Pingpongut

Gjyqtari kosovar ndanë drejtësinë mes Gjermanisë dhe Koresë së Jugut në Kampionatin Botëror të Pingpongut

Gjyqtari ndërkombëtar i pingpongut, Jeton Beqiri, ka ndarë drejtësinë në ndeshjen gjysmëfinale të kampionatit botëror të pingpongut, ndërmjet Gjermani ...
Historia e fanellave të futbollit dhe arsyeja pse njerëzit interesohen për to

Historia e fanellave të futbollit dhe arsyeja pse njerëzit interesohen për to

Kupa e Botës është vend jo vetëm ku shfaqen lojtarët më të mirë në botë, por edhe ku shfaqen disa prej uniformave më të mira dhe më të këqija të futbo ...
Ndaj kujt është mllefosur kështu Tuna (Foto)

Ndaj kujt është mllefosur kështu Tuna (Foto)

Altuna Sejdiu e njohur në publik si Tuna është artiste shumë e pëlqyer për publikun. Këngëtarja tash e një kohë është shkëputur paksa nga muzika, p ...
Dasma që bashkoi ‘Xhihanin’ dhe ‘Esmerin’ (Video)

Dasma që bashkoi ‘Xhihanin’ dhe ‘Esmerin’ (Video)

Dasma përrallore që pushtoi mediat turke mbrëmë yjet e Turiqisë u mblodhën në një ndejë private e cila tërhoqi vëmendien e mediave. Këngëtari dhe akto ...
Lajmi i fundit nga Gjykata Speciale: Emërohet Kryeprokurori i ri

Lajmi i fundit nga Gjykata Speciale: Emërohet Kryeprokurori i ri

Xhek Smith, prokuror amerikan me përvojë në hetime politike të rangut të lartë dhe hetime penale ndërkombëtare, u emërua Prokuror i Specializuar pas n ...
Media serbe: Në qershor SHBA-ja do t’i japë ultimatum Serbisë për njohjen e Kosovës

Media serbe: Në qershor SHBA-ja do t’i japë ultimatum Serbisë për njohjen e Kosovës

Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Britania e Madhe po e përgatisin shantazhin e fundit për Serbinë, njofton portali informer nga Beogradi. Sipas ...
Haradinaj u kërkon Partive Popullore Evropiane mbështetje në liberalizimin e vizave

Haradinaj u kërkon Partive Popullore Evropiane mbështetje në liberalizimin e vizave

Kosova është e përkushtuar që të përmbushë të gjitha obligimet e saja për t’u përafruar me agjendën evropiane dhe rruga e saj e vetme është integrimi ...
Ismaili nënshkruan dokumentin që u siguron pagat specializantëve

Ismaili nënshkruan dokumentin që u siguron pagat specializantëve

Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ka nënshkruar sot plotësim-ndryshimin e Udhëzimit Administrativ, përmes të cilit qindra specializantë vullnetar ...
Valon Berisha feston titullin e pestë rresht në Austri

Valon Berisha feston titullin e pestë rresht në Austri

Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës, Valon Berisha, të dielën e ka festuar titullin e pestë rresht në Austri me skuadrën e Red Bull Salzburgut. T ...
Oriola hap këmbët në bikine, shfrenon imagjinatën e meshkujve (Foto)

Oriola hap këmbët në bikine, shfrenon imagjinatën e meshkujve (Foto)

Oriola Marashi lirshëm mund të quhet edhe femra më e zjarrtë e momentit. Ajo është tejet aktive së fundi, duke publikuar edhe fotografi nga më të ...
1 2 3 20 / 29 POSTS