1 2 3 10 / 29 POSTS
Pylli i Zi ne Gjermani (Video)

Pylli i Zi ne Gjermani (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=WimzSMgOjHA ...
Tani yje të muzikës, por shikoni si dukeshin fëmijë! (Foto)

Tani yje të muzikës, por shikoni si dukeshin fëmijë! (Foto)

Momentalisht janë djemtë më të talentuar dhe më të kërkuar të estradës. Të veçantë në stilin e tyre dhe mjaftë origjinal, janë këta këngëtarët më ...
Ende nuk dihet se e kujt ishte arma me të cilën u vetëvra Art Kurti

Ende nuk dihet se e kujt ishte arma me të cilën u vetëvra Art Kurti

​Dy javë pas vdekjes së Art Kurtit, ende nuk dihet se e kujt ka qenë në pronësi arma me të cilën dyshohet se u vetëvra ish-aktori 23 vjeçar nga Gjakov ...
WalkCar, vetura në çantën tuaj (Video)

WalkCar, vetura në çantën tuaj (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=oFQ4kmVWl-A ...
​Ky është profili i kryeprokurorit të ri amerikan që do t’i ndjekë pjesëtarët e UÇK-së

​Ky është profili i kryeprokurorit të ri amerikan që do t’i ndjekë pjesëtarët e UÇK-së

Largimi i befasishëm i David Schvendimanit nga i pari i Prokurorisë së Dhomave të Specializuara, ka sjellë në krye të saj një tjetër amerikan Jack Smi ...
Bleona gati për klipin e ri, nuk do e besoni çfarë veshje ka zgjedhur! (Foto)

Bleona gati për klipin e ri, nuk do e besoni çfarë veshje ka zgjedhur! (Foto)

Këngëtarja Bleona Qereti është gati për të realizuar një projekt të ri muzikor. Ajo e ka bërë të ditur një lajm të tillë pas publikimit të një foto ...
Vuçiq: Car Llazari e humbi betejën e Kosovës, e unë jam fajtor që duhet ta njoh pavarësinë e saj?

Vuçiq: Car Llazari e humbi betejën e Kosovës, e unë jam fajtor që duhet ta njoh pavarësinë e saj?

Kryetari i Serbisë Aleksandar Vuçiq në një intervistë për tv Pink ka folur për Kosovën dhe ka dhënë deklaratë që ka tronditur rrjetet sociale. 'Çës ...
5 gjëra të paimagjinueshme që grupi i gjakut zbulon për ju

5 gjëra të paimagjinueshme që grupi i gjakut zbulon për ju

Shumë prej nesh nuk është se mendojmë shumë për grupin e gjakut, madje disa as nuk e dinë çfarë grupi gjaku kanë, kur në fakt ai është një element shu ...
1 2 3 10 / 29 POSTS