1 218 / 18 POSTS
Cardiffi siguron kualifikimin direkt në Premier Ligë

Cardiffi siguron kualifikimin direkt në Premier Ligë

Cardiff City ka siguruar kualifikimin direkt në Premier Ligë për sezonin e ardhshëm. Në xhiron e fundit të Championshipit, Cardiffi barazoi pa gola ...
Interi fiton bindshëm, mban gjallë shpresën për ‘Champions’

Interi fiton bindshëm, mban gjallë shpresën për ‘Champions’

Interi ka fituar bindshëm 0 me 4 si mysafir i Udineses, dy xhiro para fundit të sezonit në Serie A, për të mbajtur gjallë shpresën për pozitën e katër ...
Modelja shqiptare shtrihet nudo në rërë! (Foto)

Modelja shqiptare shtrihet nudo në rërë! (Foto)

Modelja shqiptare Adrola Dushi aktualisht po e vijon karrierën e saj jashtë vendin. Megjithatë ajo ka realizuar një set mjaft provokues me fotogra ...
Salcë tartari

Salcë tartari

Po ndajmë me ju sot një variant të përgatitjes së salcës së tartarit. Përbërësit: 2 të kuq të vesë 1 të kuq i vesë 2 lugë gjelle vaj 2 lugë gj ...
23 persona vdesin në një minierë në Pakistan

23 persona vdesin në një minierë në Pakistan

Të paktën 23 persona kanë humbur jetën në një minierë në Pakistan, pas shpërthimit të gazit metan nën tokë. Ngjarja tragjike ka ndodhur në një mini ...
Rita Ora: Jam diskriminuar vetëm pse isha femër

Rita Ora: Jam diskriminuar vetëm pse isha femër

Rita Ora ka deklaruar se labeli i regjistrimeve të Jay-z, pjesë e së cilës ishte edhe ajo vite më parë e ka diskriminuar atë sepse ishte femër. Kën ...
Pamje nga kërkimet për gjetjen e Armend Trenës

Pamje nga kërkimet për gjetjen e Armend Trenës

Policia e Kosovës së bashku me pjesëtarë të FSK-së, zhytës dhe qytetarë të shumtë kanë vazhduar sot kërkimet për trupin e policit të zhdukur, Armend T ...
Armiqtë e Greqisë, Shqipëria e dyta

Armiqtë e Greqisë, Shqipëria e dyta

Opinioni publik grek shfaqet intensivisht i trazuar dhe me mëdyshje për sa i përket zhvillimeve të fundit në lidhje me Turqinë, të cilën e konsideron ...
1 218 / 18 POSTS