1 2 10 / 19 POSTS
Dështon zgjedhja e drejtorit të Agjencisë për Verifikim të Pronës

Dështon zgjedhja e drejtorit të Agjencisë për Verifikim të Pronës

Naser Shala nuk ka marr votat e mjaftueshme të deputetëve për postin e drejtorit të Sekretariatit Ekzekutiv të Agjencisë për Krahasim dhe Verifikim të ...
Zhytësja ruse thyen rekord të ri notoi 154 metrash me një frymë (Video)

Zhytësja ruse thyen rekord të ri notoi 154 metrash me një frymë (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=w6JO6ZaUuIY&index=0&list=PLRC6UO2ySvI2D3_RaXT1U5MBnEBBeQ7yO ...
Motrat që peshonin 139 kg, kryejnë me sukses operacionin (Video)

Motrat që peshonin 139 kg, kryejnë me sukses operacionin (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=xjI8eEwKDPk&list=PLRC6UO2ySvI2D3_RaXT1U5MBnEBBeQ7yO&index=3 ...
Audi paralajmëron Q8 shin (Video)

Audi paralajmëron Q8 shin (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=XQyxPIs7E20&list=PLRC6UO2ySvI2D3_RaXT1U5MBnEBBeQ7yO&index=1 ...
PSG-ja ofron 100 milionë funte për Eriksenin

PSG-ja ofron 100 milionë funte për Eriksenin

Paris Saint-Germaini është duke përgatitur një ofertë prej 100 milionë funteve për shërbimet e mesfushorit të Tottenhamit, Christian Eriksen. 26-vj ...
Haradinaj nuk ka dijeni se Thaçi ka biseduar për ndarjen e Kosovës

Haradinaj nuk ka dijeni se Thaçi ka biseduar për ndarjen e Kosovës

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj në seancën plenare të Kuvendit ka thënë se nuk është në dijeni se presidenti Hashim Thaçi ka zhvilluar bisedim ...
Ndodhi e papritura: Aktorja e njohur e heq burrin nga Instagrami (Foto)

Ndodhi e papritura: Aktorja e njohur e heq burrin nga Instagrami (Foto)

Zakonisht, kur ndahemi nga i/e dashura, veprimin e parë që e bëjmë është ta bllokojmë në të gjjitha rrjetet sociale, kështu duke shmangur të gjitha ko ...
Johnny Depp paditet nga ish-truprojat

Johnny Depp paditet nga ish-truprojat

Pas telasheve ekonomike të lidhura me divorcin nga Amber Heard dhe pas mashtrimit me miliona nga ish-agjensia e tij 'The Management Group', tani Johnn ...
Përlotet Saimir Tahiri, dorëzon mandatin e deputetit

Përlotet Saimir Tahiri, dorëzon mandatin e deputetit

Me lot në sy, Saimir Tahiri tha se do të dorëzojë mandatin e deputetit deri sa të dalë e vërteta. 'Dorëzoj mandatin e deputetit deri kur të zbardhet e ...
Rexhep Selimi kërkon angazhim më të madh në rastin e dy policëve

Rexhep Selimi kërkon angazhim më të madh në rastin e dy policëve

Deputeti i Vetëvendosjes Rexhep Selimi në seancën e sotshme të Kuvendit të Kosovës ka folur në lidhje me rastin e dy policëve të Kosoëvs të cilët që n ...
1 2 10 / 19 POSTS