1 2 3 5 10 / 48 POSTS
Jeremiq: Kosova do t’i shpërthejë në fytyrë Vuçiqit

Jeremiq: Kosova do t’i shpërthejë në fytyrë Vuçiqit

Kryetari i Partisë Popullore Vuk Jeremiq ka deklaruar se presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq po zhvillon politikë të jashtme të atillë që t’i dëmtoj ...
Nuk zgjedhet drejtori për Agjensinë për Komplekset Memoriale

Nuk zgjedhet drejtori për Agjensinë për Komplekset Memoriale

Kuvendi nuk zgjedh drejtorin e Agjencisë për Menaxhimin e Komplekseve Memoriale të Kosovës pasi që asnjëri nga kandidatët nuk arritën që të marrin vot ...
Modelja zbulon tradhtinë e Trump  (Foto)

Modelja zbulon tradhtinë e Trump (Foto)

Ish modelja e Play Boy, Barbara Moore ka rrëfyer një histori dashurie me Presidentin amerikan Donald Trump, duke zbuluar edhe tradhtinë e këtij të fun ...
Policia serbe arreston Komandantin e UÇK-së

Policia serbe arreston Komandantin e UÇK-së

Një muaj pasi u lirua nga burgu maqedonas, Avdyl Jakupi i njohur si Komandant Çakalla, mbrëmë është arrestuar nga policia serbe. Arrestimi i tij ka nd ...
Bytyqi mbledh urgjentisht Këshillin e Cilësisë, AKA rifunksionalizohet pas 7 muajsh

Bytyqi mbledh urgjentisht Këshillin e Cilësisë, AKA rifunksionalizohet pas 7 muajsh

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi pritet të mbledhë në ora 15:00 në një takim urgjent Këshillin Shtetëror të Cilësisë të A ...
Mbulohet ‘Hyrremi’, ja sa shumë po i shkon hixhabi (Foto)

Mbulohet ‘Hyrremi’, ja sa shumë po i shkon hixhabi (Foto)

Quhet Meryem Uzeri dhe është njëra nga aktoret më të njohura në Turqi. Fama e madhe i erdhi asaj sidomos me rolin e Hyrremit në serialin 'Sulltani ...
KFOR me Ushtrinë e Serbisë shqyrtojnë situatën e sigurisë në Kosovë

KFOR me Ushtrinë e Serbisë shqyrtojnë situatën e sigurisë në Kosovë

Shefi i Shtabit të përgjithshëm të Ushtrisë së Serbisë gjeneral Lubisha Dikoviq në Nish ka biseduar me komandantin e KFOR-it, gjeneralmajorin Salvator ...
1 2 3 5 10 / 48 POSTS