1 2 3 5 10 / 50 POSTS
Vrasësve të Aulon Zekës 14 vjet burgim

Vrasësve të Aulon Zekës 14 vjet burgim

Gjykata Themelore në Prishtinë ka shpallur fajtorë tre të miturit për vrasjen e Aulon Zekës. I mituri i parë është dënuar me 9 vjet e 6 muaj burg, ...
Media serbe: Shqiptarët do ta sulmojnë veriun para 25 prillit

Media serbe: Shqiptarët do ta sulmojnë veriun para 25 prillit

Portali serb informer, i njohur me qëndrimet kundër Kosovës dhe me spekulimet e shumta për zhvillimet e ardhshme në vendin tonë, duket se sot ka shkua ...
Kim Kardashian provokon e veshur në bikini  (Foto)

Kim Kardashian provokon e veshur në bikini (Foto)

Duket se Kim Kardashian nuk e ka ndërmend të ndalet me fotografi. Pak ditë pasi kishte shpërndarë fotografi ku shihej vetëm në bikini, ajo ka risje ...
PSG interesohet për Toni Kroosin

PSG interesohet për Toni Kroosin

Pas eliminimit në raundin e dytë të Champions League ndaj Real Madridit, së bashku me thashethemet e vazhdueshme rreth transferimit të Neymar në Madri ...
E pa pritur, Vedati largohet nga ‘Stupcat’! (Foto)

E pa pritur, Vedati largohet nga ‘Stupcat’! (Foto)

'Stupcat' të përbërë nga treshja humoristike, Vedat Bajrami, Mensur Sfaçiu dhe Osman Azemi, janë ndër më të pëlqyerit e humorit aktual në vend. Si ...
Gani Sejdiu tregon se kush do të bëhet kampion i Kosovës

Gani Sejdiu tregon se kush do të bëhet kampion i Kosovës

Sa vije fundi i këtij sezoni, gara për titull të kampionit po bëhet gjithnjë e më e ashpër. Drita dhe Prishtina, janë dy skuadrat kryesore në garën ...
‘Rusia dhe Kina do të vënë veto në anëtarësimin e Kosovës në OKB’

‘Rusia dhe Kina do të vënë veto në anëtarësimin e Kosovës në OKB’

Qeveria në Prishtinë nuk ka gjasa për anëtarësim në Kombet e Bashkuara sepse Rusia e Kina nuk kanë arsye të mos vënë veto në Këshillin e Sigurimit, th ...
Kosova merr pjesë në Kongresin Global të Ndërmarrësisë

Kosova merr pjesë në Kongresin Global të Ndërmarrësisë

Për të pestin vit me radhë, Kosova përfaqësohet në ngjarjen më të madhe në botë për ndërmarrësi - Global Entrepreneurship Congress, që sivjet mbahet n ...
Salah në Real Madrid?

Salah në Real Madrid?

Ylli i Liverpoolit, Mohamed Salah është një nga objektivat kryesore te gjigantit spanjoll, Real Madrid. Egjiptiani, i cili po shkëlqen në sezonin e ...
1 2 3 5 10 / 50 POSTS