1 2 3 4 10 / 33 POSTS
Dafina Dauti imiton Kadri Veselin (Video)

Dafina Dauti imiton Kadri Veselin (Video)

Këngëtarja Dafina Dauti ishte pjesë e emisionit n’ZOOM. Ajo si të gjithë artistët e ftuar tërhoqi dy pyetje pikante, përcjell zico.tv Pyetja e d ...
Interpelancat e opozitës, trysni apo kontroll mbi Qeverinë?

Interpelancat e opozitës, trysni apo kontroll mbi Qeverinë?

Me kërkesën e partive opozitare, kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, të hënën është i thirrur në katër interpelanca. Thirrja në këto interpelanc ...
Besojeni ose jo, por kjo është Dhurata Dora (Foto)

Besojeni ose jo, por kjo është Dhurata Dora (Foto)

Dhurata Dora është ndër këngëtaret më të suksesshme e cila shumë shpejt arriti depërtimin në skenën muzikore. Ajo u bë e njohur për publikun që nga ...
Veseli përplasje me homologen serbe për arrestimin e Gjuriqit

Veseli përplasje me homologen serbe për arrestimin e Gjuriqit

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli dhe kryetarja e Kuvendit të Serbisë, Maja Gojkoviq janë përplasur me deklarata në Lublanë të Sllovenisë p ...
Hurma të mbushura

Hurma të mbushura

Përbërësit: 2 hurmë 1 shegë kanellë 50 gr rikota 5 biskota 1/2 mollë jeshile Përgatitja 1.Hurmat i hapim në mes me ndihmën e n ...
Belegu: Mbi 90 fëmijë të operuar falas në SHBA

Belegu: Mbi 90 fëmijë të operuar falas në SHBA

Që nga viti 2009 doktor Mazllum Belegu, nëpërmjet organizatës 'Gift of Life', ka bërë të mundur që fëmijët me probleme në zemër, të operohen falas kry ...
Publikohet foto e parë pas martesës, Adelina Tahiri e lumtur në krahët e burrit milioner (Foto)

Publikohet foto e parë pas martesës, Adelina Tahiri e lumtur në krahët e burrit milioner (Foto)

Lidhja e këngëtares Adelina Tahiri me tashmë burrin e saj shumë vite më të moshuar pati bërë bujë mediatike. Mirëpo paavrësisht se është kritikuar ...
Dy vetëvrasje për një javë në Gjilan

Dy vetëvrasje për një javë në Gjilan

Për më pak se një javë, dy persona kanë kryer vetëvrasje në qytetin e Gjilanit. Të hënën e javës që po lëmë pas një polic i kishte dhënë fund jetës n ...
Formacionet zyrtare: Milan – Napoli

Formacionet zyrtare: Milan – Napoli

Milan dhe Napoli do ta luajnë derbin e javës në Itali. Dy skuadrat e famshme italiane do të përballen mes vete në javën e 32-të të Serie A. Ross ...
1 2 3 4 10 / 33 POSTS