1 2 3 7 10 / 65 POSTS
Aktorët e njohur i japin fund lidhjes gati 3 vjeçare  (Foto)

Aktorët e njohur i japin fund lidhjes gati 3 vjeçare (Foto)

Aktorja e njohur Aslı Enver dhe këngëtari i talentuar Murat Boz i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre 2.5 vjeçare. Pas ndarjes mësohet se Asli ësh ...
Bayern Munich – Real Madrid, dueli më i përsëritur në Evropë

Bayern Munich – Real Madrid, dueli më i përsëritur në Evropë

Real Madridi dhe Bayern Munich janë takuar në 24 ndeshje zyrtare europiane, me një bilanc prej 11 fitoresh të spanjollëve, 2 barazimeve dhe 11 fitores ...
Strukturat paralele në veri vazhdojnë të sfidojnë institucionet e Kosovës

Strukturat paralele në veri vazhdojnë të sfidojnë institucionet e Kosovës

Strukturat paralele serbe në veri të vendit vazhdojnë të sfidojnë institucionet e Republikës së Kosovës, duke ushtruar funksionimin e tyre në atë pjes ...
RrGK dënon kërcënimin e zyrtarit të KRU ‘Gjakova’ ndaj deputetes Kusari-Lila

RrGK dënon kërcënimin e zyrtarit të KRU ‘Gjakova’ ndaj deputetes Kusari-Lila

Rrjeti i Grave të Kosovës ka reaguar ndaj kërcënimit që i është bërë deputetes Mimoza Kusari-Lila nga Bujar Kokalla, zyrtar i KRU 'Gjakova' dhe anëtar ...
Baby G bën shaka me këngën e Feros dhe Rinës! (Foto)

Baby G bën shaka me këngën e Feros dhe Rinës! (Foto)

Dikur ishte pjesë e labelit të tyre. E sot, këngëtarja Baby G po qesh me këngët që po i publikojnë anëtarët e këtij labeli që ajo e la. Pas lansimi ...
Hungaria vazhdon mbështetjen për Kosovën drejt integrimit evropian

Hungaria vazhdon mbështetjen për Kosovën drejt integrimit evropian

Kryetarja e Komisionit për Integrime Evropiane, Blerta Deliu Kodra, priti në takim ambasadorin e Hungarisë në Kosovë, Laszlo Markusz Hungaria është ...
Ja kur luhen ndeshjet gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve

Ja kur luhen ndeshjet gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve

Në Nyon të Zvicrës është tërhequr shorti për ndeshjet gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. Ndeshjet e para gjysmëfinale zhvillohen më 24 e 25 prill ...
Ismaili: Po u japim fund çmimeve abuzuese me barna

Ismaili: Po u japim fund çmimeve abuzuese me barna

Ministri i Shëndetësisë Uran Ismaili tha sot se Ministria e Shëndetësisë po kalon nëpër një reformë të madhe institucionale në sektorin e shëndetësisë ...
Gashi ministër i ri i Punëve të Brendshme

Gashi ministër i ri i Punëve të Brendshme

Bejtush Gashi është ministër i ri i Punëve të Brendshme dhe do të zëvendësojë të shkarkuarin Flamur Sefajn për skandalin me deportimin e gjashtë 'gyle ...
1 2 3 7 10 / 65 POSTS