1 2 3 6 10 / 59 POSTS
OSBE inkurajon të rinjtë e minoriteteve të bëhen pjesë e policisë

OSBE inkurajon të rinjtë e minoriteteve të bëhen pjesë e policisë

Është përmbyllur sot në Vushtrri punëtoria treditore orientuese për 60 të rinj rom, ashkali dhe egjiptas e organizuar nga Misioni i OSBE-së, Akademia ...
Poni rrëmben vëmendjen me fotografitë e fundit (Foto)

Poni rrëmben vëmendjen me fotografitë e fundit (Foto)

Shfaqet tejet tërheqëse Këngëtarja e njohur shqiptare Poni ka rrëmbyer vëmendjen me dy fotografi të publikuara në rrjetin social Instagram, ku numëron ...
‘Chelsea duhet të blejë lojtarë cilësor nëse shitet Hazard’

‘Chelsea duhet të blejë lojtarë cilësor nëse shitet Hazard’

Ish-kapiteni i Chelseas, Marcel Desailly këmbëngul se klubi londinez duhet të blejë disa lojtarë të mirë në rast se shitet Eden Hazard. Ylli belg p ...
Nisin përgatitjet për Javën Evropiane në Sport

Nisin përgatitjet për Javën Evropiane në Sport

Është mbledhur të enjten Këshilli për Organizimin e Javës Evropiane në Sport, i cili ka filluar përgatitjet për aktivitetet e shumta që do të organizo ...
Sallatë me speca e hudhër

Sallatë me speca e hudhër

Një sallatë e vjetër dhe shumë e dashur për të gjithë. Përbërësit: 500 gr speca të pjekur 50 ml vaj 4 thelpinj hudhre lëng limoni magdanoz ...
Ngrihet aktakuzë për korrupsion ndaj Pal Lekajt

Ngrihet aktakuzë për korrupsion ndaj Pal Lekajt

Prokuroria Speciale e Kosovës ka ngritur aktakuzë ndaj ish-kryetarit të Komunës së Gjakovës, Pal Lekaj. Lajmin për 'Betimi për Drejtësi', e ka konf ...
A gënjeu Fitore Pacolli për vizat? Flet Blerta Deliu

A gënjeu Fitore Pacolli për vizat? Flet Blerta Deliu

Kryetarja e Komisionit për Integrime, Blerta Deliu, e ka demantuar deputeten e Vetëvendosjes, Fitore Pacolli, për deklarimet e saj se Kosovës as këtë ...
Ishulli i luleve në Portugali (Video)

Ishulli i luleve në Portugali (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=P0MK44ikUEM ...
Autostrada e Gjilanit nis këtë muaj, ajo e Dukagjinit vitin tjetër

Autostrada e Gjilanit nis këtë muaj, ajo e Dukagjinit vitin tjetër

Këtë muaj do të fillojë së ndërtuari autostrada e Gjilanit, ndërkaq në fillim të vitit tjetër punimet pritet të nisin edhe në atë të Dukagjinit. Vetëm ...
1 2 3 6 10 / 59 POSTS