1 2 3 7 10 / 65 POSTS
Edicion special i n’ZOOM për nder të 1 vjetorit  (Video)

Edicion special i n’ZOOM për nder të 1 vjetorit (Video)

Ka startuar në prill të vitit 2017. Shumë shpejtë ka arritur të futet në treg,përcjedh zico.tv. Bëhet fjalë për emisionin e showbizit n’ZOOM i c ...
Hoti kërkon që puna për Asociacionin të zhvillohet në Prishtinë, jo në Bruksel

Hoti kërkon që puna për Asociacionin të zhvillohet në Prishtinë, jo në Bruksel

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti, edhe një herë ka drejtuar akuza ndaj presidentit Hashim Thaçi, duke thënë se përfshirja e Thaçit ...
7 fakte interesante që duhet të dini për llojin e gjakut!

7 fakte interesante që duhet të dini për llojin e gjakut!

Shumë njerëz nuk janë në dijeni se sa i rëndësishëm ka lloji i gjakut në jetën dhe shëndetin tuaj, prandaj këtu janë disa fakte që do t'ju ofrojnë më ...
Gazetarja e njohur sulmon keq Encën: Pa pikë turpi, tani s’do i themi më ‘pjeshka’ por….  (Video)

Gazetarja e njohur sulmon keq Encën: Pa pikë turpi, tani s’do i themi më ‘pjeshka’ por…. (Video)

Enca me videoklipin e saj 'Dua' ka shkaktuar shumë bujë së fundmi, por jo vetëm klipi, edhe statuset e këngëtares po bëjnë zhurmë e po përfliten shumë ...
Mjekët duan nivelin e njëjtë të pagës së një deputeti të Kosovës

Mjekët duan nivelin e njëjtë të pagës së një deputeti të Kosovës

Punëtorët shëndetësorë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës insistojnë në realizimin e kërkesës së kamotshme për rritjen e pagave. Në Ministr ...
Bananja në mëngjes? Ja çfarë thonë dietologët…

Bananja në mëngjes? Ja çfarë thonë dietologët…

Edhe pse bananja njihet për vlerat e veçanta ushqyese për trupin e njeriut, dietologët janë të mendimit se ky produkt nuk duhet konsumuar në mëngjes. ...
Simptomat e migrenës, shkaktarët dhe trajtimi i tyre  (Foto)

Simptomat e migrenës, shkaktarët dhe trajtimi i tyre (Foto)

Migrena shkakton pamje të dobët, marramendje dhe ndjeshmëri më të madhe ndaj dritës, si dhe mund të zgjas me ditë të tëra. Cilat janë fazat e migre ...
I dorëzohen gjykatës në Stamboll 6 shtetasit turq të deportuar nga Kosova

I dorëzohen gjykatës në Stamboll 6 shtetasit turq të deportuar nga Kosova

Gjashtë shtetasit turq të deportuar nga Kosova në Turqi janë dorëzuar në Gjykatën e Stambollit në Pallatin e Drejtësisë në Stamboll pasi kanë mbaruar ...
Mosmarrëveshjet Kosovë – Serbi sërish mund t’i ngadalësojnë orët evropiane

Mosmarrëveshjet Kosovë – Serbi sërish mund t’i ngadalësojnë orët evropiane

Kosova mund të paraqesë prapë devijim në frekuencat e rrjetit të energjisë në Evropë, sikurse në muajin mars, kur kishte ngadalësuar orët evropiane pë ...
S’ka më kufij për këngëtarin kosovar! Pajiset me pasaportë të Shqipërisë (Foto)

S’ka më kufij për këngëtarin kosovar! Pajiset me pasaportë të Shqipërisë (Foto)

Këngëtari prishtinas, Shpat Deda është pajisur me pasaportë të Shqipërisë. Ai tashmë nuk do t’a ketë problem të lëvizë pasi shteti në fjalë ka disa ...
1 2 3 7 10 / 65 POSTS