1 2 3 10 / 27 POSTS
Modelja ruse duket tmerrësisht seksi në bikini (Foto)

Modelja ruse duket tmerrësisht seksi në bikini (Foto)

Modelet tashmë janë bërë të gjitha të famshme për shkak të linjave trupore perfekte e të pasmeve të mëdha. Jen Salter, Kim Kardashian, Anastasia Cv ...
Lufta kundër korrupsionit, 42 raste në procedurë hetimore

Lufta kundër korrupsionit, 42 raste në procedurë hetimore

Aktualisht ka arritur 42 numri i lëndëve për korrupsion, të shënjestruara për t’u zgjidhur si pjesë e luftës kundër korrupsionit, që është kushti i f ...
Premierë: Gold Ag dhe Shyhrete Behluli sjellin bashkëpunimin e tyre të tretë ‘Gurbetqari’

Premierë: Gold Ag dhe Shyhrete Behluli sjellin bashkëpunimin e tyre të tretë ‘Gurbetqari’

Këngëtarja Shyhrete Behluli dhe reperi Gold AG ka kohë që paralajmëronin bashkëpunimin e tyre të tretë. Për të gjithë dashamirësit e muzikës së tyr ...
Ngurrojnë t’i varrosin familjarët për shkak të ‘veprimtarive të tyre të dyshimta’

Ngurrojnë t’i varrosin familjarët për shkak të ‘veprimtarive të tyre të dyshimta’

Janë mbi 300 mbetje mortore në Institutin e Mjekësisë Ligjore që datojnë që nga Lufta e Parë Botërore e deri në luftën e vitit 1999 në Kosovë, e që nu ...
Nga java e ardhshme hiqet taksa doganore për produktet e teknologjisë informative

Nga java e ardhshme hiqet taksa doganore për produktet e teknologjisë informative

Me qëllim të zbatimit të reformave fiskale, Ministri i Financave Bedri Hamza, siç thuhet në komunikatë, përveç që ka sjellë në fuqi vendimet për lirim ...
Mënyra si të shpëtoni nga alergjitë e stinës!

Mënyra si të shpëtoni nga alergjitë e stinës!

Me ndryshimin e stinëve, fillojnë dhe alergjitë e shumta të shkaktuara kryesisht nga polenat. Pjesa më e madhe e njerzve janë të ndjeshëm ndaj alergji ...
Era Istrefi paralajmëron këngë që do të godas (Foto)

Era Istrefi paralajmëron këngë që do të godas (Foto)

Ka vetëm pak ditë që Era Istrefi ka sjellë këngën e radhës që titullohet 'Origami' në bashkëpunim me DJ Maphorisa. Këngëtarja kosovare duket se nuk ...
Veseli uron të gjithë besimtarët ortodoksë për Pashkë

Veseli uron të gjithë besimtarët ortodoksë për Pashkë

Të gjithë besimtarëve ortodoksë të vendit tonë, ua uroj Pashkët, me dëshirat më të mira për paqe, shëndet e begati. Kështu ka thënë Kadri Veseli, k ...
1 2 3 10 / 27 POSTS