1 2 3 5 10 / 41 POSTS
Dhërmiu me shëtitore të re këtë sezon turistik

Dhërmiu me shëtitore të re këtë sezon turistik

Pushuesit vendas e të huaj që do të zgjedhin Dhërmiun këtë sezon turistik, do të gjejnë të përfunduar shëtitoren në këtë fshat me një bukuri madhështo ...
Hoxhaj: Daçiç po i shërben agjendës së Rusisë kur flet për ndarje

Hoxhaj: Daçiç po i shërben agjendës së Rusisë kur flet për ndarje

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka komentuar sot deklaratat e ministrit te Jashtëm serb, Ivica Dacic, i cili ka bërë deklarata për ndarje ...
Media serbe: Turqia nuk qëndron më pas Kosovës

Media serbe: Turqia nuk qëndron më pas Kosovës

Analisti politik nga Serbia Branko Radun, duke iu referuar zhvillimeve të fundit në Kosovë rreth dëbimit të gjashtë 'gylenistësve', ka thënë se Turqia ...
New Yorku fiton dramën në Miami

New Yorku fiton dramën në Miami

I riu Damyean Dotson, me 30 pikë të realizuara, që nuk e kishte bërë më herët asnjëherë, dhe Trey Burke me 17 sosh, i ndihmuan New Yorkut të arrijë nj ...
Gjakova humb në çerekfinale,shpresë për të Bronztën

Gjakova humb në çerekfinale,shpresë për të Bronztën

Akil Gjakova ka humbur shanset për medalje të Argjendtë e të Artë, tani do të luftojë për atë të Bronztë. Akil Gjakova është mposhtur nga koreani C ...
Ronaldinho: Messi më i mirë se Ronaldo!

Ronaldinho: Messi më i mirë se Ronaldo!

Ronaldinho thotë se Messi është më i mirë se Ronaldo dhe se do të kishte dashur që të luajë edhe njëherë me Leon. Lionel Messi apo Cristiano Ronald ...
FIFA shpall kandidaturat për Kupën e Botës 2026

FIFA shpall kandidaturat për Kupën e Botës 2026

Kupa e Botës 2018 do të zhvillohet në Rusi, ndërsa pas katër vitesh veprimtaria do të mirëpritet nga Katari, ka ardhur koha të zgjidhjet vendi organiz ...
Kurti dhe Abazi në Kongresin e Partisë Socialiste të Francës

Kurti dhe Abazi në Kongresin e Partisë Socialiste të Francës

Lëvizja Vetëvendosje ka njoftuar se kryetari i kësaj partie, Albin Kurti dhe sekretari për marrëdhënie me jashtë, Boiken Abazi po marrin pjesë në Kong ...
Ministri i Shëndetit: Koha është për punë dhe jo për fjalë

Ministri i Shëndetit: Koha është për punë dhe jo për fjalë

Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili përmes një shkrimi në rrjet social, në Ditën Botërore të Shëndetit, ka thënë se kjo ditë e ka gjetur Kosovën me ...
Ambër Rose nuk ndalet, joshëse nga palestra  (Foto)

Ambër Rose nuk ndalet, joshëse nga palestra (Foto)

Amber Rose është e fokusuar në mirëmbajtjen e linjave trupore. Ajo ka postuar në llogarinë e saj personale në Instagram imazhe nga palestra duke tr ...
1 2 3 5 10 / 41 POSTS