1 2 3 5 10 / 49 POSTS
Premier: Kushrim Dobra publikon projektin e ri ‘M’ke Genjy’ (Video)

Premier: Kushrim Dobra publikon projektin e ri ‘M’ke Genjy’ (Video)

Më në fund edhe finalizimi i shumë pritur i projektit më të ri, për adhuruesit e Kushtrimit. Këngëtari i njohur, Kushtrim Dobra vetëm para pak minu ...
Genta kapet mat me Shpat Kasapin (Video)

Genta kapet mat me Shpat Kasapin (Video)

Edhe pse është larguar shumë nga ekrani televiziv ajo nuk mungon asnjëher në rrjetet sociale në instagramm dhe facebook, duke postuar gjëra të ndryshm ...
Acarohen raportet në mes të Marinës dhe Luanës?

Acarohen raportet në mes të Marinës dhe Luanës?

Moderatorja e njohur nga Shqipëria ka postuar në Instagram të kohësh kur ishte fëmijë ku shihet duke përqafuar motrën e saj të madhe. Përveç koment ...
Në dyshim e ardhmja e Donnarummas dhe Susos te Milani

Në dyshim e ardhmja e Donnarummas dhe Susos te Milani

Gianluigi Donnarumma tash e sa kohë përflitet që mund të largohet nga Milani në fund të stinorit, por kësaj liste mund t’i shtohet edhe Suso i cili mu ...
19 vjet burgim për një vrasje

19 vjet burgim për një vrasje

Gjykata Themelore në Ferizaj sot shpalli fajtorë dy persona të cilët akuzoheshin për një vrasje të rëndë dhe tentim vrasje. F.D është dënuar me 15 vje ...
Rita Ora e ‘vetmuar’ në eventin e ‘Montblanc’ (Foto)

Rita Ora e ‘vetmuar’ në eventin e ‘Montblanc’ (Foto)

Edhe Rita Ora vendos të bëjë të njëjtin ndryshim si të Dua Lipës. Të dyja këngëtaret me orgjinë shqiptare së fundi ka bërë një ndryshim në dukjen f ...
Paralajmëron dënime për hotelet që ndotin detin shqiptar

Paralajmëron dënime për hotelet që ndotin detin shqiptar

'Ndëshkim për të gjitha strukturat pritëse që derdhin ujërat e zeza në det', paralajmëroi të premten Kryeministri Edi Rama, i pranishëm në hapjen e ed ...
Alarmi i diplomatit për përfshirjen e shqiptarëve në krim të organizuar në Britani

Alarmi i diplomatit për përfshirjen e shqiptarëve në krim të organizuar në Britani

Kryediplomati britanik në Tiranë, Duncan Norman gjatë një takimi që u zhvillua në Shkodër me të rinjtë për parandalimin e krimit tha se shqiptarët jan ...
1 2 3 5 10 / 49 POSTS