1 2 10 / 19 POSTS
Krahasim shokues! Koha kur Eni Koçit si dallohej shpina nga vithet e rrafshëta (Foto)

Krahasim shokues! Koha kur Eni Koçit si dallohej shpina nga vithet e rrafshëta (Foto)

Këngëtarja Eni Koçi sot është bërë një femër super seksi. Por dikur ka qenë shumë e vështirë që t’i dallohet shpina nga vithet e rrafshëta. Ky d ...
Shqiptarët të parafundit në Europë për kostot e ‘shportës së veseve’

Shqiptarët të parafundit në Europë për kostot e ‘shportës së veseve’

Kostoja e përdorimit të drogave, pijeve alkoolike dhe cigareve u rrit më shumë vitin e kaluar, teksa shumica e vendeve në botë kanë rritur shpenzimet ...
Turqia e cilëson sukses të madh kthimin e ‘Gylenistëve’ nga Kosova

Turqia e cilëson sukses të madh kthimin e ‘Gylenistëve’ nga Kosova

Zëvendëskryeministri i Turqisë, Bekir Bozdag, tha se Agjencia Turke e Inteligjencës (MIT) deri më sot ka sjellë 80 pjesëtarë të organizatës terroriste ...
Sallatë me lakër

Sallatë me lakër

Njëra ndër sallatërat më të shijshme dhe më të lehta për t’u bërë. Përbërësit: 1 kg lakër 1 limon 4 lugë gjelle vaj ulliri 2 lugë gjelle uthull ...
Rama e pranon se duhej konsultuar populli për tarifën në ‘Rrugën e Kombit’

Rama e pranon se duhej konsultuar populli për tarifën në ‘Rrugën e Kombit’

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka pranuar në Kuvend se duhej bërë konsulta me qytetarët para vendosjes së pagesës për 'Rrugën e Kombit'. 'Ajo q ...
Dua Lipa në ballinën e revistës prestigjioze

Dua Lipa në ballinën e revistës prestigjioze

Këngëtarja me prejardhje shqiptare po vazhdon të na bëjë krenar në çdo paraqitje publike. Këtë herë ajo u bë pjesë e revistës prestigjioze 'GQ'. ...
Thaçi e Kurti nuk përshëndesin njëri-tjetrin

Thaçi e Kurti nuk përshëndesin njëri-tjetrin

Kryetari i Vetëvendosjes Albin Kurti dhe kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj u panë tek po bëjnë muhabet të përzemërt kur u ulën afër njëri-tjetri ...
1 2 10 / 19 POSTS