1 2 3 4 10 / 33 POSTS
Lista Serbe s’kthehet në qeveri, pret zgjedhje të reja në Kosovë

Lista Serbe s’kthehet në qeveri, pret zgjedhje të reja në Kosovë

Lista Serbe nuk shqyrton kthimin e saj në Qeverinë e Kosovës, ka thënë Igor Simiq. Ai ka theksuar për mediat serbe se kjo parti pret që në Kosovë t ...
Ndryshimi i Aurela Gaçes ndër vite  (Foto)

Ndryshimi i Aurela Gaçes ndër vite (Foto)

Njëra nga këngëtaret më aktive në skenën muzikore. Ajo shumë shpesh sjell këngë të cilat gjithmonë dëgjohen shumë.Aurela gjithashtu hyn në trendin ...
Greta Koçi befason edhe këtë herë (Foto)

Greta Koçi befason edhe këtë herë (Foto)

Këngëtarja e njohur Greta Koçi është mjaft e komentuar për linjat e saj dhe dukej fizike. Ajo shumë shpesh përflitet për ndërhyrje e shumta kirurgj ...
Thaçi e Haradinaj të pakoordinuar rreth shefit të AKI-së

Thaçi e Haradinaj të pakoordinuar rreth shefit të AKI-së

Kryeministri, Ramush Haradinaj dhe presidenti Hashim Thaçi Vendimi i kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj për lirimin nga detyra të drejtorit ...
Banorët e Hadës protestuan për vonesën e zhvendosjes

Banorët e Hadës protestuan për vonesën e zhvendosjes

Banorët e fshatit Hade të mbështetur nga Forumi për Iniciativa Qytetare sot kanë protestuar për vonesën e procesit të zhvendosjes dhe anashkalimin e f ...
Milan – Inter : Formacionet e mundshme

Milan – Inter : Formacionet e mundshme

Milan dhe Inter do të ndeshen sonte me fillim nga ora 18:30 për të luajtur derbin e mbetur të javës së 27-të. Të dy trajnerët dëshirojnë fitoren dh ...
1 2 3 4 10 / 33 POSTS