1 2 3 10 / 23 POSTS
Modelja e njohur pozon komplet e zhveshur (Foto)

Modelja e njohur pozon komplet e zhveshur (Foto)

Modelja e njohur Nina Agdal, ka marrë gjithë vëmendjen me pozat e fundit. 26 vjeçarja ka postuar disa imazhe ku është shfaqur komplet e zhveshur në ...
SHBA interesohet për projekte të riciklimit në Kosovë

SHBA interesohet për projekte të riciklimit në Kosovë

Përfaqësues të kompanisë Ekobase Global, u pritën në një takim nga zëvendëskryeministri, njëherësh ministri i Diasporës dhe Investimeve Strategjike, D ...
Deputetët miratojnë në parim projektligjin për të amnistuar veten

Deputetët miratojnë në parim projektligjin për të amnistuar veten

Komisioni për Legjislacion dhe Mandate ka miratuar në parim Projektligjin për amnistinë, me katër vota pro, një kundër dhe një abstenim. Deputetja ...
Scott thotë se në samitin e Sofjes të gjithë duhet të jenë të pranishëm

Scott thotë se në samitin e Sofjes të gjithë duhet të jenë të pranishëm

Ambasadori amerikan në Beograd, Kyle Randolph Scott, duke komentuar mospajtimet që kanë shpërthyer rreth samitit të Bashkimit Europian dhe Ballkanit P ...
Pilaf me shafran dhe mish pule

Pilaf me shafran dhe mish pule

Kjo recetë turke sjell një ide shumë të mirë për të gatuar një pilaf ndryshe. Pasi ta provoni, me siguri do të ndani të njëjtin mendim me ne. Përb ...
Ura më e gjatë në Evropë (Video)

Ura më e gjatë në Evropë (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=1BC6kSBLIa4 ...
Kusari-Lila: Nëse Gashi mbetet në AKI vuloset kapitullimi i Haradinajt

Kusari-Lila: Nëse Gashi mbetet në AKI vuloset kapitullimi i Haradinajt

Deputetja e Alternativës, Mimoza Kusari-Lila ka thënë se nëse Driton Gashi mbetet në krye të AKI-së, pas skandalit me arrestimin dhe deportimin e shte ...
‘Bullgaria do të respektojë neutralitetin ndaj statusit të Kosovës’

‘Bullgaria do të respektojë neutralitetin ndaj statusit të Kosovës’

Në samitin BE- Ballkani Perëndimor, që mbahet në maj në Sofje, Bullgaria do të respektojë plotësisht neutralitetin ndaj statusit të Kosovës. Kështu ...
1 2 3 10 / 23 POSTS