1 2 3 10 / 22 POSTS
DiCaprio në romancë me modelen 20-vjeçare argjentinase (Foto)

DiCaprio në romancë me modelen 20-vjeçare argjentinase (Foto)

Aktori hollivudian, Leonardo DiCaprio, është i njohur për lidhjet e shumta me femrat shumë më të reja në moshë. Kohët e fundit ishte spekuluar se 4 ...
Një ditë pas protestës, Rruga e Kombit kalohet pa pagesë

Një ditë pas protestës, Rruga e Kombit kalohet pa pagesë

Këtë të diel, kalimi në pikën e koncesionarit në Rrugën e Kombit kryhet normalisht dhe pa pagesë, ndryshe nga një ditë më parë kur qarkullimi u parali ...
Kërkohet krijimi i Komisionit hetimor për rastin e shtetasve turq (Video)

Kërkohet krijimi i Komisionit hetimor për rastin e shtetasve turq (Video)

Pas arrestimit nga Policia e Kosovës të 6 shtetasve turq, dhe dëbimit të tyre për në Turqi, veprim ky për të cilin tre krerët më të lartë të shtetit, ...
Pupovci: Sistemi i arsimit në Kosovë, pa përgjegjësi e llogaridhënie

Pupovci: Sistemi i arsimit në Kosovë, pa përgjegjësi e llogaridhënie

'Në Kosovë nuk është arritur të ndërtohet një sistem, i cili reflekton përgjegjësi dhe llogaridhënie. Mungesa e përgjegjësisë dhe llogaridhënies ka bë ...
Feronikeli e Llapi ndajnë pikët, Gjilani fiton bindshëm

Feronikeli e Llapi ndajnë pikët, Gjilani fiton bindshëm

Feronikeli dhe Llapi kanë barazuar 2 me 2 në kryendeshjen e javës së 25-të në Superligën e Kosovës. Feronikeli kaloi i pari në epërsi përmes Mark M ...
Bebe publikon duetin me reperët e njohur, por ky veprim habiti të gjithë (Video)

Bebe publikon duetin me reperët e njohur, por ky veprim habiti të gjithë (Video)

Aktualisht është një ndër emrat më të dëgjuar në botë. 'Meant to Be' është kënga me të cilën këngëtarja ka shënuar arritje të mëdha në karrierën e ...
Kërkohen modalitete që Ligji i gjuhëve të hyjë në fuqi

Kërkohen modalitete që Ligji i gjuhëve të hyjë në fuqi

Partia më e madhe maqedonase në opozitë, VMRO DPMNE, pas kundërshtimit të Ligjit për gjuhët, që i mundëson një shtrirje më të gjerë përdorimit zyrtar ...
1 2 3 10 / 22 POSTS