1 2 3 10 / 24 POSTS
Grupi i të pakënaqurve të VV-së ndahen edhe zyrtarisht

Grupi i të pakënaqurve të VV-së ndahen edhe zyrtarisht

Grupi i deputetëve të dorëhequr nga Lëvizja Vetëvendosje, tanimë edhe zyrtarisht është ndarë nga Grupi Parlamentar i kësaj partie. Ky grup ka dorë ...
Këngëtaret urojnë ditën e verës (Foto)

Këngëtaret urojnë ditën e verës (Foto)

Sot (e martë) më datë 14 mars në Shqipëri shënohet Dita e Verës. Dita e Verës është një festë me origjinë të lashtë. Festimi kryhet në nderim të na ...
Vdiq fizikani i njohur Stephen Hawking në moshën 76 vjeçare

Vdiq fizikani i njohur Stephen Hawking në moshën 76 vjeçare

Stephen Hawking, mendja e shkëlqyer e të cilit shkonte në kohë dhe në hapësirë edhe pse trupi i tij ishte paralizuar nga sëmundja, ka vdekur në moshën ...
Mitchell: Kosova ka të drejtë të formojë ushtrinë, revoltohet Vuçiq

Mitchell: Kosova ka të drejtë të formojë ushtrinë, revoltohet Vuçiq

Mitchell: Kosova ka të drejtë të formojë ushtrinë, revoltohet Vuçiq Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, është shprehur edhe një herë kategoriki ...
Bajadera

Bajadera

Keni provuar të bëni të famshmen bajadera në shtëpi? Provojeni këtë variant. Kokosin mund ta zëvendësoni edhe me arra apo lajthi. Përbërësit: 5 ...
Labinot Tahiri paralajmëron largimin nga AKR-ja

Labinot Tahiri paralajmëron largimin nga AKR-ja

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri ka paralajmëruar daljen nga AKR-ja. Me një status në Facebook, Labi ka thënë se shumë shpejt do të bëj ...
Flet më në fund deputeti! Kjo është e vërteta e lidhjes së tij me Ilda Bejlerin

Flet më në fund deputeti! Kjo është e vërteta e lidhjes së tij me Ilda Bejlerin

Ai nuk ishte prononcuar asnjëherë, përderisa moderatoren Ilda Bejleri e kishin bombarduar me pyetje rreth lidhjes së saj me deputetin Klevis Balliu. ...
1 2 3 10 / 24 POSTS