1 2 10 / 13 POSTS
Haradinaj: Krijimi i ushtrisë me ndryshime kushtetuese

Haradinaj: Krijimi i ushtrisë me ndryshime kushtetuese

Kosova ruan një miqësi të mirë me popullin slloven dhe kjo miqësi duhet të vazhdoj. Ky është mesazhi i Kryeministrit të Republikës së Kosovës, Ramush ...
Dafina s’ka nevojë për fitnes, shikoni format e saj trupore (Foto)

Dafina s’ka nevojë për fitnes, shikoni format e saj trupore (Foto)

Në Kosovë janë disa fytyra publike të cilat ndonëse merren me fitnes prapë se prapë nuk lënë fare për të dëshiruar me linjat trupore. Por, ka edhe ...
Hoxhaj: Edhe lista Serbe do ta votojë Demarkacionin, seanca këtë javë

Hoxhaj: Edhe lista Serbe do ta votojë Demarkacionin, seanca këtë javë

Zëvendëskryeministri Enver Hoxhaj, është shprehur i bindur se seanca për demarkacionin do të mbahet këtë javë. Ai tha se janë afër arritjes së kons ...
Anxhelina në shtrat me grimerin e motrave Kardashian

Anxhelina në shtrat me grimerin e motrave Kardashian

Anxhelina Hadërgjonaj ka kohë që ka lënë anash angazhimin në muzikë. Megjithatë, ajo përmes rrjeteve sociale informon ndjekësit rreth më të rejave ...
Importi rrezikon prodhuesit vendorë

Importi rrezikon prodhuesit vendorë

Sasia më e madhe e mallrave të prodhuara në Kosovë vazhdon të mbetet brenda territorit të vendit duke bërë që shteti i Kosovës të jetë i varur nga imp ...
Kroketa me patate

Kroketa me patate

Gatuajini këto kroketa të thjeshta e të shpejta patatesh dhe shijojini me salcën tuaj të preferuar. Përbërësit: 1 kg patate 1 qepë 2 vezë 2 lug ...
1 2 10 / 13 POSTS