1 2 10 / 18 POSTS
VV: Kryesia e Kuvendit ta thërrasë debatin për Demarkacionin

VV: Kryesia e Kuvendit ta thërrasë debatin për Demarkacionin

Grupi parlamentar i Lëvizjes Vetëvendosje bën të ditur se më 9 mars procedoi kërkesën për debat parlamentar lidhur me të gjeturat e Raportit të Komisi ...
PSG nuk ka ide për të ardhmen e Neymarit

PSG nuk ka ide për të ardhmen e Neymarit

Paris Saint-Germain nuk e ka idenë se cilat janë planet e Neymarit për këtë verë, raporton Le Parisien. Braziliani u transferua te lideri i Ligës 1 ...
Cameron Diaz heq dorë nga aktrimi për një arsye të fuqishme (Foto)

Cameron Diaz heq dorë nga aktrimi për një arsye të fuqishme (Foto)

Ajo është një prej aktoreve më të famshme të Hollivudit. Cameron Diaz ka luajtuar në disa prej filmave më të përfolur si 'Charlie’s Angels', 'Shrek ...
Bytyqi: Arsimi të jetë prioritet

Bytyqi: Arsimi të jetë prioritet

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi mori pjesë në Konferencën për Zbatimin e Planit Strategjik 2017, është shumë me rëndësi ...
Ami dhe Ermali bëhen prindër për herë të dytë (Foto)

Ami dhe Ermali bëhen prindër për herë të dytë (Foto)

Çifti i njohur i ekranit Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska u bekuan me nje vajze. Ka qene Ermali i cili ka publikuar ne rrjete sociale te tij me Amin d ...
Thaçi: Nuk ka ndarje, e as shkëmbim territoresh

Thaçi: Nuk ka ndarje, e as shkëmbim territoresh

Ndihmës sekretari i Shtetit të SHBA-së për Çështje Evropiane dhe Evroaziatike, Wess Mitchell ka arritur në Kosovë ku është pritur nga presidenti i ven ...
Frustrohet Mahmut Ferati , shkak Linda Morina

Frustrohet Mahmut Ferati , shkak Linda Morina

Linda Morina bëhet nuse, Mahmut Ferati i ka dy fjalë për të Viteve të fundit seanzacion ishte e ashtuquajtura këngëtarja, Linda Morina. Ajo mori vë ...
Rriten rastet e sulmeve dhe kërcënimeve ndaj gazetarëve

Rriten rastet e sulmeve dhe kërcënimeve ndaj gazetarëve

Një tryezë mbi sigurinë e gazetarëve dhe për hapat institucional që po ndërmerren në zbulimin dhe ndjekjen penale të personave që kërcënojnë apo sulmo ...
1 2 10 / 18 POSTS