1 2 3 4 10 / 32 POSTS
Eni Koçi ‘përvëluese’ në imazhin fundit (Foto)

Eni Koçi ‘përvëluese’ në imazhin fundit (Foto)

Eni është një nga këngëtaret me dukjen më të bukur dhe me forma perfekte. Ajo në çdo paraqitje shfaqet atraktive dhe me shumë stil, përcjellzico.tv ...
Flori merr dhuratë nga YouTube (Foto)

Flori merr dhuratë nga YouTube (Foto)

Kantautori i njohur Flori Mumajesi ka marrë një dhuratë nga kanali YouTube për shkak të arritjes së shifrës 100 mijë ndjekës. Kanali YouTube I ka d ...
Luksi i Versace Palace në Dubai (Video)

Luksi i Versace Palace në Dubai (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=Kht6pRxqUko ...
Vetëvrasja në Gjakovë: Mesazhi që burri ia la gruas para se të vdiste

Vetëvrasja në Gjakovë: Mesazhi që burri ia la gruas para se të vdiste

Një person i moshës 45 vjeçare, sipas policisë dyshohet se është vetëvrarë në Gjakovë. Lajmin e ka bërë të ditur për Gazetën Express komandanti i Stac ...
Zidane pritet t’i lërë në shtëpi 5 lojtarë, përfshirë Ronaldon

Zidane pritet t’i lërë në shtëpi 5 lojtarë, përfshirë Ronaldon

Real Madridi u stërvit sot për herë të fundit para ndeshjes në udhëtim kundër Eibarit, me Zinedine Zidane që përballet me një vendim të vështirë për a ...
Liburan Aliu-Shpend Ahmetiy: Ke thyer besimin e të gjithëve

Liburan Aliu-Shpend Ahmetiy: Ke thyer besimin e të gjithëve

Ish drejtori i Shpend Ahmetit, Liburn Aliu ka thënë se Kryesia e Lëvizjes Vetëvendosje e ka shqyrtuar dhe pranuar sot dorëheqjen dhe largimin e Shpend ...
Peizazhet misterioze në SHBA (Video)

Peizazhet misterioze në SHBA (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=y7ATb8iF3Kg ...
Zyrtare: Asistenti i Sekretarit Amerikan të Shtetit vjen në Kosovë, të martën takon Haradinajn

Zyrtare: Asistenti i Sekretarit Amerikan të Shtetit vjen në Kosovë, të martën takon Haradinajn

Asistenti i Sekretarit Amerikan të Shtetit, Wes Mitchel, këtë të marte do të vijë në Kosovë. Vizitën e tij e ka konfirmuar edhe Qeveria e Kosovës. ...
Ky është profesioni i vërtet i Angela Martinit, nuk ka të bëjë me modelingun (Foto)

Ky është profesioni i vërtet i Angela Martinit, nuk ka të bëjë me modelingun (Foto)

​Modelja sexy Angela Martin pasi realizoi dasmën e ëndrrave për çdo vajzë tashmë është duke iu përkushtuar profesionit të saj. Nëse të gjithë do t ...
1 2 3 4 10 / 32 POSTS