1 2 3 10 / 22 POSTS
Noizy do t’ju përlotë me këngën dedikuar nënës së tij (Video)

Noizy do t’ju përlotë me këngën dedikuar nënës së tij (Video)

​Reperi Noizy ka publikuar këngën më të re dhe është një dedikim për nënën. ‘Mbretëresha ime’ është titulli i këngës së tij kushtuar jo vetëm nënë ...
Procedura me të cilën VV mund ta largojë Shpend Ahmetin nga pozita e kryetarit

Procedura me të cilën VV mund ta largojë Shpend Ahmetin nga pozita e kryetarit

Një ditë pas dorëheqjes së kryetarit të Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti nga të gjitha funksionet e tij brenda Lëvizjes Vetëvendosjes, anëtarë të ...
Pacolli: Kosova bë agjendë për t’u pranuar në INTERPOL

Pacolli: Kosova bë agjendë për t’u pranuar në INTERPOL

Zëvendëskryeministri Behgjet Pacolli, ka thënë se Kosova tanimë është në agjendë për t’u pranuar në INTERPOL. Edhe pse kryeministri Ramush Haradinaj, ...
Ishulli ku nuk lejohen veturat (Video)

Ishulli ku nuk lejohen veturat (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=L6Eoomf_cVg ...
Bilborde me emrat e grave të vrara në Prishtinë (Foto)

Bilborde me emrat e grave të vrara në Prishtinë (Foto)

Në rrugët e Prishtinës sot është shfaqur kreativitet i jashtëzakonshëm. Disa billborde kanë transmetuar porosi rrëqethësi me qëllim që ta sjellin në v ...
Shërbimi i ushqimit në flakë (Video)

Shërbimi i ushqimit në flakë (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=hbpxVC1mGEY ...
Festë e dyfishtë për Ledri Vulën (Video)

Festë e dyfishtë për Ledri Vulën (Video)

Edhe reperi Ledri Vula ka uruar gruan e veçantë të jetës së tij për festën e 7 dhe 8 marsit. Ai në një fotografi me gjyshen e tij ka uruar ditën e ...
Aksident me fatalitet në magjistralen Gjilan-Ferizaj, policia jep detaje

Aksident me fatalitet në magjistralen Gjilan-Ferizaj, policia jep detaje

Një aksident me fatalitet ka ndodhur gjatë ditës së sotme në magjistralen Gjilan- Ferizaj, ku si pasojë e aksidentit ka humbur jetën një person dhe dy ...
1 2 3 10 / 22 POSTS