1 2 3 4 10 / 35 POSTS
Super-dieta më e mirë me mollë, 1 kg më pak në 1 javë!

Super-dieta më e mirë me mollë, 1 kg më pak në 1 javë!

Mbipesha është një nga problemet më të mprehta të shoqërisë moderne. Njerëzit shpenzojnë kohë dhe para për të hequr kilogramët e fituar me kalimin ...
Morena Taraku me koleksion të personifikuar (Foto)

Morena Taraku me koleksion të personifikuar (Foto)

Morena Taraku është gjithmonë në ndjekje të trendëve të fundit. Së fundi ajo ka lansuar një linja me rroba dhe gjësende tjera të cilat vijë të pers ...
Zgjidhja e demarkacionit hap i rëndësishëm për liberalizimin e vizave

Zgjidhja e demarkacionit hap i rëndësishëm për liberalizimin e vizave

Luksemburgu është mbështetës i madh për Kosovën në agjendën e saj të integrimeve euroatlantike. Kjo iu rikonfirmua ministres së integrimeve Dhurata Ho ...
Studentët kërkojnë votimin e marrëveshjes për demarkacionin

Studentët kërkojnë votimin e marrëveshjes për demarkacionin

Disa studentë të Universitetit të Prishtinës kanë protestuar para Kuvendit të Kosovës me kërkesën e vetme që të ratifikohet marrëveshja e demarkacioni ...
Ylli i shoubizit shokon me të nxira në fytyrë, kapet nga paparacët derisa po përpiqej të fshihej (Foto)

Ylli i shoubizit shokon me të nxira në fytyrë, kapet nga paparacët derisa po përpiqej të fshihej (Foto)

Ashtu siç e mbajti të fshehur shtatzëninë, ylli i shoubizit është përpjekur t’i fshehëe dhe të nxirat në fytyrë. Kylie Jenner e cila së fundmi u bë ...
Elvana Gjata me fotosesion në Barcelonë, Valdrin Sahiti nuk i ndahet për 10 orë (Foto)

Elvana Gjata me fotosesion në Barcelonë, Valdrin Sahiti nuk i ndahet për 10 orë (Foto)

Sukseset për këngëtaren Elvana Gjata nuk kanë të ndalur. Pas publikimit të serive të fundit të këngëve, ende pa e shijuar suksesin deri në fund aj ...
Turistja i jep picën e saj një ‘të pastrehu’, nuk e kishte imagjinuar kurrë se kush ishte ai

Turistja i jep picën e saj një ‘të pastrehu’, nuk e kishte imagjinuar kurrë se kush ishte ai

Një grua nga Franca, Karine Gombeau, ishte në New York për pushime kur ngatërroi aktorin amerikan Richard Gere për një të pastrehë. Pa e njohur at ...
Cheesecake japoneze

Cheesecake japoneze

A keni provuar të bëni ëmbëlsirë me vetëm tre përbërës ndonjëherë? Jo? Atëherë është koha që ta bëni. Me recetën tonë, nuk do të dështoni. Përbër ...
Në Ditën e Mësuesit, fillon punën çerdhja në ‘Dardani’ të Gjilanit

Në Ditën e Mësuesit, fillon punën çerdhja në ‘Dardani’ të Gjilanit

Pikërisht në Ditën e Mësuesit, 7 Marsit, ka filluar punën çerdhja e fëmijëve në lagjen 'Dardania', e cila është ndërtuar nga Komuna e Gjilanit në part ...
Hoti: Haradinaj e ka hallin me LDK-në

Hoti: Haradinaj e ka hallin me LDK-në

Avdullah Hoti nga Lidhja Demokratike e Kosovës i është kundërpërgjigjur kryeministrit Ramush Haradinaj. Hoti ka thënë se shefi i ekzekutivit e ka h ...
1 2 3 4 10 / 35 POSTS