1 2 3 10 / 28 POSTS
Përse jeni ende të uritur pas drekës? Do befasoheni kur ta zbuloni

Përse jeni ende të uritur pas drekës? Do befasoheni kur ta zbuloni

Uria pasi kemi ngrënë na ndodh të gjithëve. Mund të na ndodhë menjëherë pas kafshatës së fundit ose 45 minuta më vonë. E vërteta është se edhe nës ...
Aktori shqiptar ndahet nga gruaja e tretë

Aktori shqiptar ndahet nga gruaja e tretë

Aktori i njohur me origjinë shqiptare i ka dhënë fund martesës së tij 20 vjeçare. Bëhet fjalë për aktorin Jim Belush i cili i dha fund në mënyrë të ...
Nesër seanca e jashtëzakonshme e Kuvendit

Nesër seanca e jashtëzakonshme e Kuvendit

Kuvendi i Kosovës nesër do të mblidhet që të mbajë një seancë të jashtëzakonshme. Nga ora 11:00, Kuvendi do të ketë një seancë me vetëm një pikë të ...
Vetëvendosje të ndarë edhe në homazhe për Adem Jasharin (Foto)

Vetëvendosje të ndarë edhe në homazhe për Adem Jasharin (Foto)

Lëvizja Vetëvendosje po thellon ndarjen e saj, madje edhe në momenti bashkimi, siç është Epopeja e UÇK-së. Ata kanë vendosur kurora lulesh mbi varr ...
Përse boronicat janë të mbuluara me një lloj pluhuri të bardhë

Përse boronicat janë të mbuluara me një lloj pluhuri të bardhë

Misteri se përse boronicat janë të mbuluara me një pluhur të bardhë kur i blini ato në dyqan, më në fund është zgjidhur. Por mos u brengosni, ai pl ...
Cagliari dhe Fiorentina tërheqin numrin 13-të në shenjë nderi për Astorin (Video)

Cagliari dhe Fiorentina tërheqin numrin 13-të në shenjë nderi për Astorin (Video)

Cagliari dhe Fiorentina kanë vendosur të tërheqin numrin 13-të përgjithmonë nga fanellat e tyre. Kjo për të nderuar Davide Astorin pas vdekjes trag ...
Këshilltari i Angela Merkel në Kosovë, kërkon votimin e Demarkacionit

Këshilltari i Angela Merkel në Kosovë, kërkon votimin e Demarkacionit

Jan Hecker, këshilltar për politikë të jashtme i Angela Merkel po qëndron në Kosovë. Ai ka nisur takime me udhëheqës të institucioneve. Temë e pashman ...
1 2 3 10 / 28 POSTS