1 2 10 / 15 POSTS
Shërbimi i çajit me Kung Fu (Video)

Shërbimi i çajit me Kung Fu (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=6n62T61NF6Q ...
Bleona trondit sërish, shfaqet në ‘The Oscars’ krejt e zhveshur (Foto)

Bleona trondit sërish, shfaqet në ‘The Oscars’ krejt e zhveshur (Foto)

Të famshme rivalizohen se cila do të tërheq më shumë vëmendje në tepihun e kuq të ngjarjeve të mëdha artistike. Kështu ka bërë edhe këngëtarja e fa ...
Haradinaj otohet se shumë shpejt do të krijohet ushtria

Haradinaj otohet se shumë shpejt do të krijohet ushtria

Në ceremonin e Forcës dhe Sigurisë së Kosovës për 'Epopenë e UÇK-së', kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka folur për formimin e Ushtrisë së Koso ...
Veseli: Seanca për Demarkacionin këto ditë ose javën tjetër

Veseli: Seanca për Demarkacionin këto ditë ose javën tjetër

Pas mbledhjes së Kryesisë së Kuvendit të Kosovës ku u caktua seanca e jashtëzakonshme për përjashtimin e Agjencionit Kosovar të Akreditimit nga EQAR, ...
Pacolli: Sot kujtojmë legjendarin e kombit tonë

Pacolli: Sot kujtojmë legjendarin e kombit tonë

Zëvendëskryeministri i Kosovës dhe ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, duke kujtuar komandantin legjendar, Adem Jashari, ka thënë se ngjarj ...
Këngëtari shqiptar për Angelina Jolie: Jetën tjetër do jeni gruaja ime (Foto)

Këngëtari shqiptar për Angelina Jolie: Jetën tjetër do jeni gruaja ime (Foto)

Angelina Jolie është në mesin e aktoreve më të mira në botë. Ajo njihet për një numër të madhe rolesh të realizuar gjatë karrierës së saj. Meqë mb ...
Haziri: LDK-ja do t’i largojë nga Qeveria partnerët e pushkëve të mbledhura

Haziri: LDK-ja do t’i largojë nga Qeveria partnerët e pushkëve të mbledhura

Lidhja Demokratike e Kosovës i ka paralajmëruar subjektet tjera politike se ajo është e gatshme për t’u futur në garën e re zgjedhore dhe e fuqishme p ...
1 2 10 / 15 POSTS