Në prag lufta botërore tregtare?

Në prag lufta botërore tregtare?

Presidenti amerikan Donald Trump ka paralajmërua të enjten se do t’i caktoj tatimet e larta doganore në import të çelikut dhe aluminit në Shtetet e Ba ...
Këto janë veshjet në të cilat shkëlqeu mbrëmë Rita Ora (Foto)

Këto janë veshjet në të cilat shkëlqeu mbrëmë Rita Ora (Foto)

Rita Ora ka fituar çmimin 'Best Pop' në 'Global Awards', ceremoni kjo e cila u mbajt mbrëmë në Londër. Këngëtarja me prejardhje nga Kosova përveç k ...
Kuvendi sot mban seancë të rregullt

Kuvendi sot mban seancë të rregullt

Kuvendi i Kosovës ka bërë të ditur se sot nga ora 10:0 do të ketë seancë me disa pika të rendit të ditës. Pikat e rendit të ditës janë si më poshtë ...
6 / 6 POSTS