1 2 10 / 13 POSTS
Capital T dhe Majk sjellin ‘Pasha jetën'(Video)

Capital T dhe Majk sjellin ‘Pasha jetën'(Video)

Reperët e njohur, Capital T e Majk kanë bashkëpunuar për këngën më të re të titulluar 'Pasha jetën'. Kjo këngë është prodhuar nga Elena Kelmendi e ...
Mbi 700 mijë euro u kursyen për 1 muaj në kardiologjinë invazive

Mbi 700 mijë euro u kursyen për 1 muaj në kardiologjinë invazive

Funksionalizimi i Shërbimit të Kardiologjisë invasive 24-orësh, shtatë ditë të javës, në kuadër të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), ka ...
Një drekë në restorantin nënujor (Video)

Një drekë në restorantin nënujor (Video)

Një restorant i pazakontë në Bruksel i jep adhurueseve të ushqimit një përvojë krejt ndryshe. I quajtur 'Perla', restauranti është instaluar në fun ...
‘Geto klasike’ në një lagje të Najrobit (Video)

‘Geto klasike’ në një lagje të Najrobit (Video)

Korogoço është një nga lagjet më të mëdha në Najrobi të Kenias. Por varfëria e tejskajshme e ka kufizuar qasjen e të rinjve në programet e artit. ...
Në familjen Ismaili festa ka filluar, aryeja kjo! (Foto)

Në familjen Ismaili festa ka filluar, aryeja kjo! (Foto)

Adelina, Ema dhe Zanfina Ismaili e përbëjnë një treshe të motrave ndër më joshëset dhe më të bukurat e vendit tonë. E bukura e motrave Ismaili, Em ...
E habitshme por testi i urinës tregon edhe sa vjet do të jetojmë

E habitshme por testi i urinës tregon edhe sa vjet do të jetojmë

Një test i thjeshtë i urinës mund të bëjë matjen se sa janë plakur organet tona, dhe sa vjet na kanë mbetur deri në vdekje, tregon një studim i ri. ...
Kosova nuk pranon të shkojë në Serbi pa flamur

Kosova nuk pranon të shkojë në Serbi pa flamur

Siç pritej, është komplikuar dukshëm situata lidhur me turneun e grupit të pestë të eliminatoreve evropiane për botërorin e hendbollit për lojtaret de ...
1 2 10 / 13 POSTS