1 2 3 59 10 / 588 POSTS
Vlora Çitaku i del në mbrojtje Haradinajt pas kërcënimit të Erdoganit

Vlora Çitaku i del në mbrojtje Haradinajt pas kërcënimit të Erdoganit

Ambasadorja e Kosovës në Amerikë, Vlora Çitaku, i ka dalë në mbrojtje kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinajt, pasi presidenti turk Erdogan, e kërc ...
Protesta nëpër botë para Ambasadave të Kosovës

Protesta nëpër botë para Ambasadave të Kosovës

Dhjetëra turq janë mbledhur, të premten pasdite para Konsullatës së Kosovës në New York për të protestuar kundër deportimit të shtetasve turq, raporto ...
Njihuni me shokun më të ngushtë të Zanfinës (Foto)

Njihuni me shokun më të ngushtë të Zanfinës (Foto)

Është një nga emrat e skenës që nuk ka shoqëri të gjerë. E përmes një postimi të bërë në Instastory, Zanfina ka zbuluar se kë e ka shokun më të mir ...
Erdogan e kërcënon Haradinajn, i fton kosovarët të protestojnë kundër tij

Erdogan e kërcënon Haradinajn, i fton kosovarët të protestojnë kundër tij

Presidenti turk, Recep Tayip Erdogan, në një fjalim të sotëm, e ka kërcënuar kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj se do të japë përgjegjësi për m ...
Bilanci i protestës në Rrugën e Kombit: 12 qytetarë dhe 5 policë të lënduar

Bilanci i protestës në Rrugën e Kombit: 12 qytetarë dhe 5 policë të lënduar

Sporteli i koncesionarit i vendosur për pagesën e Rrugës e Kombit, tashmë nuk ekziston më. Me gjithë rezistencën e policisë, protestuesit kanë shka ...
Kuksianët protestojnë për taksën e rrugës, Rama u flet për fluturime me çmime të lira

Kuksianët protestojnë për taksën e rrugës, Rama u flet për fluturime me çmime të lira

Ndërkohë që në Kukës po përgatitej fillimi i protestës për taksën në Rrugën e Kombit, kryeministri Edi Rama, nga Vlora njoftoi se tashmë kuksianët do ...
1 2 3 59 10 / 588 POSTS