1 2 10 / 11 POSTS
Presidenti amerikan, Donald Trump uron Thaçin për 10-vjetorin e pavarësisë

Presidenti amerikan, Donald Trump uron Thaçin për 10-vjetorin e pavarësisë

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka takuar sot ambasadorin amerikan, Greg Delawie, nga i cili në prag të shënimit të dhjetëvjetorit pranoi urimin e p ...
Veseli takon presidentin Pahor: Sllovenia në vazhdimësi ka qenë përkrah Kosovës

Veseli takon presidentin Pahor: Sllovenia në vazhdimësi ka qenë përkrah Kosovës

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka falënderuar shtetin dhe popullin slloven për përkrahjen e vazhdueshme për Republikën e Kosovës. Gj ...
Shtyhet për të enjten vazhdimi i seancës së Kuvendit

Shtyhet për të enjten vazhdimi i seancës së Kuvendit

Vazhdimi i seancës së Kuvendit të Kosovës e cila ka mbetur në gjysmë nga java e kaluar, është shtyrë me kërkesë të Grupit Parlamentar të LDK-së dhe VV ...
Pahor, deputetëve: Miratojeni Demarkacionin

Pahor, deputetëve: Miratojeni Demarkacionin

Presidenti i Sllovenisë, Borut Pahor iu është drejtuar sot deputetëve të Kuvendit të Kosovës me një fjalim rasti, ndërsa kërkoi nga ata që ta miratojn ...
Laptopi më i hollë në botë (Video)

Laptopi më i hollë në botë (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=SToCopiJ4ks ...
1 2 10 / 11 POSTS